Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Prosze o podpowiez do wireguard

Zaczęty przez nmars, Marzec 09, 2023, 09:18:38 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

nmars

witam moze ktos wie dlaczego od poaczatku mam nordvpn skrorzystalem z nieoficialnego wyciagania plikow conf z githuba do nordvpn no wiec mam plik conf wireguard nordvpn jak sie podlacze do niego recznie mam internet nastawie aby laczyl sie po restarcie systemu nie mam internetu nadmienie ze mam surfsharka tez wireguard i tu nie ma problemu lacze sie przez network managera moim systemem jest arch mam wireguard tools mam openresolv mam wlaczone systemd resolved nie wiem o co chodzi jesli ktos wie i ma ochote mi pomoc dzieki jak nie to tez dzieki pozdrawiam

robson75

Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

pavbaranov

Cytat: nmars w Marzec 09, 2023, 09:18:38 PMwitam moze ktos wie dlaczego od poaczatku mam nordvpn skrorzystalem z nieoficialnego wyciagania plikow conf z githuba do nordvpn no wiec mam plik conf wireguard nordvpn jak sie podlacze do niego recznie mam internet nastawie aby laczyl sie po restarcie systemu nie mam internetu nadmienie ze mam surfsharka tez wireguard i tu nie ma problemu lacze sie przez network managera moim systemem jest arch mam wireguard tools mam openresolv mam wlaczone systemd resolved nie wiem o co chodzi jesli ktos wie i ma ochote mi pomoc dzieki jak nie to tez dzieki pozdrawiam
Czy jesteś w stanie pisać w języku polskim? Wówczas na pewno z większą przyjemnością pomożemy.

Zobacz najnowsze wiadomości na forum