Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Aktualizacje proponowane

Zaczęty przez sovtware, Luty 07, 2023, 05:45:33 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sovtware

W Ubuntu nie raz mi psuło system po takich aktualizacjach szczególnie przy aktualizacji do nowszej wersji

a czy w Debianie są bezpieczne czy też mogą czasem wystąpić jakieś błędy i lepiej ich nie ruszać ?

dokładnie chodzi mi o te aktualizacje


linux4ever

System będzie po nich niestabilny dlatego odradzam.

Mogą być bugi a os się wysypać.

Nigdy nie włączam tego.
"Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem. "-Konfucjusz

PomPom

Cytat: linux4ever w Luty 07, 2023, 05:53:32 PMSystem będzie po nich niestabilny
Skąd ta pewność?

To są pakiety, które najpewniej dostaną się do systemu przy okazji następnej aktualizacji typu point release - 11.6 -> 11.7. Nie są to żadne wielkie zmiany, które posypią system, a zmiany, których bardzo zapobiegawczo Debian jeszcze nie wrzuca. Inna sprawa, że jak nie masz wyraźnej potrzeby i teraz jest dobrze, to nie masz po co aktywować tego repozytorium. Ja bym aktywował, ale też sobie spokojnie poradzę, jeżeli coś by miało się dziać źle (chociaż nie wiem co miałoby się zepsuć).
myk byle jak jako tako

Zobacz najnowsze wiadomości na forum