Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Elementary os nie bootuje

Zaczęty przez radbest, Luty 09, 2023, 09:47:50 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

radbest

Cytat: pavbaranov w Luty 09, 2023, 12:50:58 PMIdzie instalka, wymagania spełnia bo piszesz o najnowszej wersji a ja instaluje 32 bitowa wersję 0.1
A ja bym poradził znaleźć coś innego. Elementary OS w wersji 0.1 to praktycznie prototyp tego systemu sprzed bardzo wielu lat. Obecna wersja to już nr 7. Użytkując 0.1 prosisz się o kłopoty, zwłaszcza, że będziesz z nimi sam. Nikt bowiem nie pomoże w rozwiązywaniu problemów, które prawdopodobnie w wersjach współczesnych zostały usunięte.
[/quote]

A co byś polecił?

radbest

Cytat: PomPom w Luty 09, 2023, 05:03:25 PMTo system sprzed 12 lat, który wsparcie stracił blisko 12 lat temu. Na Linuxie nie ma tak, że do słabszego komputera bierzesz stary system i to będzie działało jak Windows wydany w podobnym czasie. Dystrybucje Linuxa się głównie starzeją i tyle.
Z problemami zostaniesz zupełnie sam, bo bardzo możliwe, że będziesz jedynym użytkownikiem tej wersji elementary obecnie.

Chciałem zobaczyć jak to wygląda i tak ten sprzęt skazany jest na 32 bity, co polecasz?

radbest

Cytat: pavbaranov w Luty 09, 2023, 12:50:58 PMIdzie instalka, wymagania spełnia bo piszesz o najnowszej wersji a ja instaluje 32 bitowa wersję 0.1
A ja bym poradził znaleźć coś innego. Elementary OS w wersji 0.1 to praktycznie prototyp tego systemu sprzed bardzo wielu lat. Obecna wersja to już nr 7. Użytkując 0.1 prosisz się o kłopoty, zwłaszcza, że będziesz z nimi sam. Nikt bowiem nie pomoże w rozwiązywaniu problemów, które prawdopodobnie w wersjach współczesnych zostały usunięte.
[/quote]

Co polecasz na 32 bity?

linux4ever

"Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem. "-Konfucjusz

PomPom

Spróbuj Q4OS ze środowiskiem Trinity.
myk byle jak jako tako

Zobacz najnowsze wiadomości na forum