Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Spolszczenie XFCE

Zaczęty przez painlust, Kwiecień 14, 2015, 03:20:06 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

pavroo

Jest to już trzeci remix *buntu, w którym nie można zmienić lokalizacji.
Sam osobiście sprawidzłem dwa z nich i wygląda to na problem globalny.
Globalny, mam na myśli, np. tn sam skrypt, który był użyty do stworzenia tych remiksów.
Mógł to być nierozwijany już Remastersys lub Ubuntu Customization Kit lub coś podobnego.
Ciężko przyjąć założenie, iż trzech różnych, niezależnych od siebie deweloperów, popełniło ten sam błąd.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

painlust

Pytanie czy błąd czy też celowe działanie dewelopera...

painlust

Nastepny do kolekcji: LXLE. Nie tylko nie da sie ustawic polskiego tak jak w Linux Lite to nie da sie ustawic polskiej klawiatury. Kalendarz mam tylko po polsku. Zainstalowalem tez Chroma, ktory nie odpala. A mial byc taki fajny system.

pavroo

Pisałes może do jednego z deweloperów tych remiksów z pytaniem jak to ustawić?
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

painlust


painlust

Następny ubuntowiec do kolekcji czyli WattOS9 tym razem na LXDE. Dokładnie ta sama sytuacja. Polski można doistalować, ale nie można go ustawić. Za to bez problemu po polsku można odpalić Peperminata 6 też na LXDE.

Zobacz najnowsze wiadomości na forum