Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Debian 12 nadal nie działa wizardpen ani digimend-dkms

Zaczęty przez linux4ever, Wrzesień 13, 2023, 07:22:34 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

linux4ever

Po instalacji digimend-dkms tablet nie reaguje choć jest wykrywany przez lsusb.

Podobnie z wizardpen 0.8.2 o dziwo na debianie 11 tablet easy pen i405x działa przez ten sterownik a digimend dalej bez rezultatu.

Kompilowałem wizardpen na 12 ale nic to nie dało ani linkowanie symboliczne przez ln -s poddałem się i wróciłem do 11.

Co ciekawe tablet działa bez problemu na live iso siduction czyli forku debiana 12.

Już nie wiem co robić.
"Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem. "-Konfucjusz

CDeB

Z tego co pamiętam to Siduction oparty jest na pakietach Sid/Unstable, a  dwunastka jest obecną wersją stabilną.

Może instalacja problematycznych pakietów z gałęzi Testing bądź Unstable rozwiąże twoje problemy.
Bo, jak się okazuje, kolorowy pejzaż utkany z pragnień, który tworzymy w głowie, natychmiastowo może zostać zamazany kleksem rozczarowania.

Zobacz najnowsze wiadomości na forum