Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

[zielony] Problemy po aktualizacji

Zaczęty przez najezony, Kwiecień 27, 2014, 02:04:33 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

najezony

Witajcie !

Jestem zielony - świeżo wgrałem Lubuntu na swojego netbooka. Udało mi się już z paroma problemami zmierzyć samodzielnie, ale teraz muszę napisać na forum.

Otóż po aktualizacji systemu zrobiło mi sie takie jajo, że w Chromium nie da się pisać, ani w pasku adresu ani w polach na stronach www. Muszę wszystko pisać w notatniku i przekopiowywać.

Zniknęła również ikonka połączeń sieciowych i, owszem, netbook łączy się ze wszystkim co już ma skonfigurowane, ale nie mogę wyszukać nowej sieci w sposób jaki robiłem to do tej pory.

Po trzecie coś się podziało z drugim ekranem. System nie wykrywa gdy podłączy się rzutnik, lub drugi monitor. Rzutnik po prostu pokazuje brak sygnału i tyle.



Nie widzę tego typu postu, więc piszę, ale jeśli coś przeoczyłem to przepraszam...

Jeśli ktoś z Was zechce mi pomóc to proszę o instrukcje jak dla totalnie  zielonego ;)

Zobacz najnowsze wiadomości na forum