Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Ubuntu 18.04 freezowanie się przeglądarek

Zaczęty przez damianww, Marzec 08, 2022, 12:04:23 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

damianww

Cześć! Mam problem z Ubuntu na VPS. Mianowicie kupiłem sobie VPS z 8 rdzeniami, 30 GB RAM, dysk 200gb NVMe. Potrzebowałem go do odpalania pewnej strony na dużej ilości przeglądarek. Odpaliłem na nim 9 przeglądarek a przy większej ilości przeglądarki wariowały i nic nie dało się na nich zrobić. Pomagało jedynie kliknięcie prawym przyciskiem na ikonkę i zamknięcie przeglądarki. Pomyślałem że może trzeba zrobić upgrade VPS więc wykupiłem 10 rdzeni + 60gb ram natomiast to nic nie pomogło.. Nadal mogę odpalić maksymalnie 9 przeglądarek a przy 10 i więcej to już zaczyna się świrowanie... Próbowałem przeglądarek Brave, Chromium, odpalałem po 5 przeglądarek każdego rodzaju i za każdym razem to samo. Sprawdziłem zużycie procesora i ramu przy 9 przeglądarkach i wyszło mi :
Procesor ~40%
Ram ~5gb z 60gb
Ma ktoś jakiś pomysł co jest nie tak? Kupiłem serwer a się póki co okazuje że kasa poszła w błoto. Prosiłbym o pomoc i pozdrawiam

PomPom

Skontaktuj się z dostawcą VPSa. Może się okazać, że drobnym druczkiem są narzucone jakieś ograniczenia. No i płatny support (w końcu za VPSa płacisz) będzie lepszy niż nasze domysły.
myk byle jak jako tako

Zobacz najnowsze wiadomości na forum