Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Dziwności świata Ubuntu

Zaczęty przez lcoyote, Marzec 02, 2022, 09:29:58 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

CDeB

#15
Sądzę że kolega nie jest zarozumiały, tylko ma monopol na prawdę. I myślę że to nie kwestia źródeł objawienia, tylko ich interpretacji.

I na ten przykład:
Cytathttps://bip.brpo.gov.pl/pl/content/polska-zarejestrowana-jako-firma-w-usa-msz-wyjasnia-rpo
Bo, jak się okazuje, kolorowy pejzaż utkany z pragnień, który tworzymy w głowie, natychmiastowo może zostać zamazany kleksem rozczarowania.

pavbaranov

@PomPom - Zwróć uwagę, że @Icoyote nie wierzy w bombardowanie elektrowni. Gość oderwał się od świata, naczytawszy się teorii spiskowych.
I dla mnie - calm dawn i EOT. Przynajmniej z nim.

Swoją drogą, to dla osądzenia zbrodni tej kreatury (kurcze brakować zaczyna mi słów dla opisania Fjutina) należałoby już przygotować jakiś trybunał. MTK to zbyt mało i Fjutin mu nie będzie podlegać. Ale Norymberga 2 - jak znalazł.

Mnie wkurza jeszcze coś innego. Ta cholerna "poprawność polityczna", która nakazuje:
- nie łączyć sportu z polityką, a która przez kilka dni była i nadal dla Rosji jest, próbą tłumaczenia, że... wojna jest polityką (bo jak inaczej ich słowa rozumieć; nie - wojna nie jest polityką, jest bezeceństwem dla którego nie ma żadnego wytłumaczenia),
- nie łączyć forum takich jak ubuntu.pl z polityką poprzez zakaz pokazywania za kim się ktoś opowiada w tym podłym świecie i podłej sytuacji.
Przy czym zwróćmy uwagę - wg @Icoyote mario_7 nie może propagować swoich wyborów na forum, ale @Icoyote to wolno (zdaniem jego), bo cóż innego w tym wątku robi.

lcoyote

Cytat: pavbaranov w Marzec 04, 2022, 08:11:24 PM
... że @Icoyote nie wierzy w bombardowanie elektrowni.
... Norymberga 2 - jak znalazł.
... cholerna "poprawność polityczna", która nakazuje:
- nie łączyć sportu z polityką, a która przez kilka dni była i nadal ...nie - wojna nie jest polityką, jest bezeceństwem dla którego nie ma żadnego wytłumaczenia),
...  mario_7 nie może propagować swoich wyborów na forum, ale @Icoyote to wolno (zdaniem jego), bo cóż innego w tym wątku robi.
🤔 🥸 😎 owszem wojna jest sprawą podłą, ale podłą dla każdego, kto napada innego. I niezależnie czy jest to Rosja, czy Francja, czy USA. A w tym konflikcie Zachód jest cacy, a wschód to terrorysta. Terrorystą jest każdy, kto napada innego. I nawet zbrodniarzem. Polacy moim zdaniem — jak czytam artykuły historyczne,  bardzo dużo złego dla Ukraińców zrobili (w Polsce szlacheckiej) i nie nastąpiło żadne porozumienie — by przybliżyć te narody. Ale udawanie, że banderowcy, czy też nacjonaliści (nacjonalizm dla mnie to faszyzm) 🤔 -nie interesuje mnie jakakolwiek polityczna poprawność polityczna - ale właśnie takowej tam nad Wisłą ulegacie 🤣 poprzez TV. Wyjrzyjcie przez okno - jest 22h15 a świta!!! 🤣 bo tak w TV pokazali. Wierzycie we wszystko co podadzą w TV 🤣 🤣 🤣 Ta (ponoć ostrzelana) elektrownia atomowa jest bliżej od Rosji niż do Polski i zachodu. Nawet jeśli Putin jest psycholem (czasem nawet to widać) - to na siebie samego bombki atomówki nie puściłby, a nóż widelec wietrzyk w Moskwę radioaktywność wdmuchnie 🤣 🤣 🤣 Norymberga 2.2 🤣 🤣 🤣 może już 3.0 lub 4.0 - a kto go tam doprowadzi??? Przecież historię zwycięzcy piszą, a Ukraina padnie. Oby do Polski nie było zakutrynowo ruskim pójść, bo będzie nowy pakt Rybentrov-Mołotow. 🤣 🤣 🤣
Kogo popiera ktokolwiek, jest jego i tylko jego sprawą, ale ja piszę o swoim podejściu że jestem przeciw Rosji 🇷🇺 przeciw Ukrainie 🇺🇦 i pozostałym pseudo-przyjacielom 🇬🇧 🇺🇸 🇮🇱 🇩🇪
Jednak wstawianie w swoim admina podpisie "jest tylko żałosne"
Ja w luźnych rozmowach poruszyłem temat, a już wpisy "czegoś się naćpał, zmień dostawcę", "szerzysz nacjonalizm!!!" - zawsze uważałem nacjonalistów/narodowców za faszyzujacych 🤔 🥸 😎 oraz "dobrze, że Linux jest za darmo, bo rubli by ci zabrakło" i jeszcze kilka ciekawych epitetów 🤔 🥸 😎 ale podsumowując - MOŻECIE ROBIĆ CO CHCECIE 🤔 🥸 😎 bo to wy sami w ðûpë zostaniecie kopnięci przez przyjaciół 🇺🇸 🇮🇱 🇺🇦 🇫🇷 🇩🇪 🇷🇺  🇪🇺  🇺🇳  🇬🇧
Swoją drogą PomPom - to po francusku pomponik - ale to rodzaj zeński La pompom 🤔 🥸 😎
Debian 11 Cynnamon Z Linux 🐧 od 2001 roku. Jeśli czcisz swojego wroga – zostajesz pokonany.  Jeśli przyjmiesz religię wroga – jesteś zniewolony. Jeśli rozmnażasz się z wrogiem – będziesz zniszczony😩 – Polydoros ze Sparty

lcoyote

#18
Cytat: CoyaDeBrojara w Marzec 04, 2022, 07:59:55 PM
Sądzę że kolega nie jest zarozumiały, tylko ma monopol na prawdę. I myślę że to nie kwestia źródeł objawienia, tylko ich interpretacji.
I na ten przykład:
Cytathttps://bip.brpo.gov.pl/pl/content/polska-zarejestrowana-jako-firma-w-usa-msz-wyjasnia-rpo
Poczytać warto
https://wolnemedia.net/czy-lewica-razem-propaguje-ustroj-totalitarny/
... i też
Jedna prawda nie istnieje 🤔 🥸 😎 🥶 😰
Odnośnie Norymberga 1.0 - czy słyszeliście/czytaliście o akcji CIA o nazwie "spinacz"??? 🤔 🥸 😎 🥶 😰 Kiedy USA zbrodniarzy III Rzeszy do siebie ściągnęła von Braun (np.)
Norymberga??? - igrzyska dla ludu 🤣 👹 💁‍♀️ 🤔
CytatTo ważne pytanie. Wszak wielu ludzi swoją wiedzę o rzeczywistości czerpie z mediów. Np. na dworze jest słonecznie, ale zawsze warto sprawdzić w telewizji, czy jednak nie pada, bo nasze zmysły mogą nas mylić. A media zawsze podają sprawdzoną i rzetelną informację. I dlatego część społeczeństwa przez ostatnie dwa lata szukała ze zdumieniem śladów pandemicznego pomoru i nic nie widziała. Ale co bardziej cwani pomyśleli ,,Włączę telewizor, sprawdzę". A tam?! Ludzie tarzali się po ulicach z pianą na ustach, trumny krążyły po Bergamo, karetki stały długimi rzędami przed szpitalami z oddziałami kowidowymi, ludzie płakali domagając się ,,szczepionki", artyści perfidnie, bez kolejki, po znajomości otrzymywali szprycę, co zostało ostro zganione przez rząd, jako odbieranie prawa pierwszeństwa najbardziej potrzebującym. No, działo się dużo. I gdyby nie media, co by to było? Dzięki przekazom z oficjalnych mediów, całkiem spora grupa obywateli wtajemniczona została w wiedzę niedostępną ludziom, którzy ufają przede wszystkim swoim zmysłom, obserwacjom i zdolnościom analitycznym swojego rozumu.
Debian 11 Cynnamon Z Linux 🐧 od 2001 roku. Jeśli czcisz swojego wroga – zostajesz pokonany.  Jeśli przyjmiesz religię wroga – jesteś zniewolony. Jeśli rozmnażasz się z wrogiem – będziesz zniszczony😩 – Polydoros ze Sparty

pavbaranov

Zanim strzelisz - naładuj. Nie mam TV, a z radia korzystam sporadycznie słuchając jednej stacji: Antyradia.
Wytłumaczę Ci - być może zrozumiesz, bo w swej zaciekłości raczej mam prawo w to wątpić - o co chodzi.
1. Terroryzm państwowy, czy też wojenny.
Wobec wielu, wielu bezeceństw, które podczas wojen toczących się niestety od zawsze, dostrzegano na polach walki, a także po za nimi, podjęto się niełatwej próby "ucywilizowania" wojny. Tego dotyczą przede wszystkim konwencje genewskie, czy haskie oraz statut rzymski (są też mniej znane). To z nich wynika m.in. to, że wojny winny być toczone przez wojskowych wobec wojskowych, że ludność cywilna nie może być stosowana jako zakładnicy wojny, nie wolno powodować jej śmierci tylko po to, by wymusić na drugiej stronie określonych zachowań (czyt. poddania się). Z nich wynika też i to, że nie wolno atakować np. tych, którzy niosą ratunek poszkodowanym.
Ogólnie próbowano wprowadzić do wojen pewien humanitaryzm.
Jeśli teraz siły Rosji działają tak jak to jest opisywane i dokumentowane w różnych miejscach internetu, od mainstreamowych portali poprzez fb, twittery itp. itd., to sprowadzają się one do tego, że atakowane są miasta z których nie padł żaden strzał wobec najeźdźcy pociskami niekierowanymi Grad (jeśli nie wiesz co to jest, to taka współczesna Katiusza) - najeźdźca musi zatem doskonale wiedzieć, że jest to atak przeciwko każdemu, kto w takim mieście się znajduje, a skoro jest to miasto cywilne (choćby Charków, choć to nie jedno), to jest to atak przeciwko ludności cywilnej w głównej mierze. Jeśli wykorzystywane są w takich działaniach pociski termobaryczne - to jest to atak przeciwko każdemu, kto się na tym terenie znajduje (TOS-1/1A ma maksymalne pole rażenia 40tys mkw, a bezeceństwa broni tego typu można porównać tylko do broni jądrowej, czy termojądrowej). Każdy atak tego typu bronią w stronę miast, skupisk ludności cywilnej, jest atakiem który nie ma żadnego znaczenia militarnego. Ma zastraszyć ludność cywilną, podkopać morale społeczeństwa i wymusić na broniących się poddanie się. Jeśli w rozmowie pomiędzy Sholzem a Putinem pojawia się propozycja korytarza humanitarnego, która zostaje odrzucona, to jest to widomy znak, że podjęte przez Putina działania są wymierzone w ludność cywilną Ukrainy, a ich celem jest zastraszenie tak samej tej ludności, jak i władz i wymuszenie na Zełenskim poddania się. Nie służy to niczemu innemu.
Tego typu działania uważam za terroryzm państwowy, a nie to, o czym Ty piszesz. Tego typu też działania są zbrodniami wojennymi.
2. Norymberga 2
Pierwszy raz zbrodnie wojenne sądzone były - i to w oparciu o tzw. prawo naturalne - podczas Norymbergii, to właśnie ten przez to przywołuję i nawołuję do utworzenia międzynarodowego trybunału (to jedyna chyba możliwość, bo Rosja nie uznała MTK) dla osądzenia zbrodni wojennych. Jeśli wiadomości, które obecnie do nas dochodzą się potwierdzą, to sprawcy winni zostać odpowiednio skazani.

W swoich wypowiedziach przywołujesz źródła, które robią dokładnie to samo, co TVP Kurskiego. Mieszają fakty z opiniami, w dodatku ich konstrukcja (tychże Twoich źródeł) jest często socjotechniką stosowaną przez osoby, które się nawet nie potrafią z imienia i nazwiska (weryfikowalnego) pod tekstem takim podpisać. Teksty te mają wywołać określony efekt i jak widać - u Ciebie - wywołują go doskonale.

Nie wiem w oparciu o co kontestujesz atak na elektrownię zaporoską, ale mniemam, że uważasz, że wszyscy ulegają zbiorowej paranoi (ONZ, Macron, Scholz i tę listę można by ciągnąć), albowiem osobiście nie byli na miejscu i nie widzieli ataku na nią - bo chyba tylko i wyłącznie tak Twoje słowa tłumaczyć można. Zdjęcia, filmy z ataku na tę elektrownię są dostępne w sieci. Poszukaj. Rozumiem również, że wywiady wszystkich państw popadły w paranoję i nie były w stanie zweryfikować tych informacji, a swoich przywódców wystawili na śmieszność. Otóż na śmieszność narażasz się wyłącznie Ty kontestując ten atak.

Norymberga to igrzyska dla ludu? Odpłynąłeś już kompletnie. Nie, to elementarna sprawiedliwość.
I tak - słyszałem o Operacji Paperclip. Podobnie jak o podobnych działaniach Rosjan.

I tak historię piszą zwycięzcy. I dlatego dzisiaj, by nie pisać w Polsce po rosyjsku, większość społeczeństwa opowiedziała się jednak po stronie Ukrainy.

Natomiast już Ci ktoś napisał - uprawiasz tu propagandę judzenia przeciwko Ukrainie, przeciwko Ukraińcom. Znane mi są dzieje banderowców, znane trudne relacje, jakie Polskę i Ukrainę łączyły. Znani mi są też Ukraińcy, którzy tu zamieszkują.

Bodaj najważniejsze zdanie z przywołanego przez Ciebie materiału na wolnemedia.net jest:
CytatDziałalność Brauna według niej ma polegać na podsycaniu wrogości wobec imigrantów, którzy od wielu dni najeżdżają państwo polskie i generują strach i destabilizację porządku społecznego, co doprowadziło do tego, że w niektórych miastach uformowano patrole obywatelskie, które mają wywierać presję na przybyszów, aby zachowywali się w sposób cywilizowany.
Pomieszanie z poplątaniem. Wg Razem działalność Brauna ma polegać na podsycaniu wrogości wobec imigrantów. Kropka. Pozostała część wypowiedzi jest już manipulacją. Sprawdziłeś to? Czy zadałeś sobie trud zweryfikowania owej prawdziwości jakiejś kremlowskiej tuby propagandowej podpisanej "Terminator 2019" dalszą część tej wypowiedzi? Wskaż mi zatem proszę, gdzie uchodźcy z Ukrainy (bo to nie są zwykli imigranci) generują strach, gdzie destabilizują porządek społeczny? Jeden przypadek proszę, ale z konkretnymi źródłami. W których to "niektórych miastach uformowano patrole obywatelskie" w celu "wywarcia presji na przybyszów, aby zachowywali się w sposób cywilizowany"?
DO JASNEJ CHOLERY: JEDEN PRZYKŁAD TAKIEGO DZIAŁANIA, KTÓRE WSKAŻE NA TO, ŻE UKRAIŃSCY UCHODŹCY W POLSCE ZACHOWUJĄ SIĘ TAK, JAK W TYCH POŻAL SIĘ BOŻE TWOICH ŹRÓDŁACH.

Mieszkam w państwie, które przyjęło już większość ukraińskich uchodźców. Znam też Ukraińców, którzy tu mieszkają. Jakoś nie jestem w stanie zauważyć, tego co przywołujesz.

I tak, niestety, ale tu nad Wisłą będziesz obecnie przez nas, przez większość z nas, postrzegany jako element kremlowskiej propagandy, albowiem tak właśnie ona się wobec Polaków zachowuje w tym momencie. Przywołuje wzajemne polsko-ukraińskie animozje mocno akcentując okres mniej więcej od połowy lat 30 do połowy 40 ub.w. (tak, sporo tam było bezeceństw - nikt tego nie kwestionuje), wskazuje na jakieś generowanie strachu czy destabilizowanie porządku społecznego, konieczność "wywierania presji na przybyszów, aby zachowywali się w sposób cywilizowany" bez choćby jednego przypadku. Robisz dokładnie to samo i tak samo. Niestety dla Ciebie, ale te Twoje rewelacje nie padły na podatne na nie towarzystwo. Mam swoje zdanie i będę je miał. Także swoje zdanie zaprezentowali tu chyba wszyscy, którzy są stałymi uczestnikami tego forum. No nie znajdziesz chłopie u nas z tymi Twoimi rewelacjami posłuchu. Powiedziałbym też, szukaj gdzie indziej, albowiem tutaj Twoja misja już skończona, ale właśnie nie - pozostań jak najdłużej, albowiem nas do siebie nie przekonasz. Gdzieś indziej możesz jeszcze natomiast ferment siać.

MSki

Karma, prędzej czy później, ale zawsze powraca.

lcoyote

Cytat: pavbaranov w Marzec 05, 2022, 04:12:24 AM
Zanim strzelisz - naładuj. Nie mam TV, a z radia korzystam sporadycznie słuchając jednej stacji: Antyradia.
......
I tak, niestety, ale tu nad Wisłą będziesz obecnie przez nas, przez większość z nas, postrzegany jako element kremlowskiej propagandy
..... Mam swoje zdanie i będę je miał. Także swoje zdanie zaprezentowali tu chyba wszyscy, którzy są stałymi uczestnikami tego forum. ...
......ale właśnie nie - pozostań jak najdłużej, albowiem nas do siebie nie przekonasz. 
....ferment siać.
🤔 🥸 😎 Ja doskonale zdaję sobie z tego sprawę, bo tak od 2014 roku jest to nad Wisłą podtrzymywane "ruska onuca", "ruski element" "ruski trzpion" 🤣 - to jest strasznie śmieszne, i ta Norymberga - za wojnę dla kogoś - kto ma to gdzieś. a może za PLANDEMIĘ też Norymberga?? 🤣 Braun? - mnie żaden polityk nie interesuje, bo wszyscy politycy są sobie równi przy korycie 🤣
Więcej pisać nie warto na ten temat - bo sami sobie wrzątek na głowę wylewacie. Sami też obudzicie się z ręką w nocniku 🤔 🥸 😎 🥶 😰 - już wiem, dlaczego też jesteś po stronie zrobionych w bambuko - słuchasz radia internetowego - to w zupełności wystarczy.
Teraz kilka ciekawych stwierdzeń
Jeśli ktokolwiek uważa autorytety za prawdę - prawdy nigdy nie zobaczy
Cytat
CytatCiekawe stwierdzenia z książek A. Ziemiańskiego
Siła PERSWAZJI ruchomych obrazków (domyślnie filmów) jest OGROMNA.
Mogliby już jednak odłożyć do pożółkłych annałów i umieścić gdzieś na zapomnianych przez historię półkach. Zabawna sytuacja. Cesarscy zupełnie nie mieli pojęcia, że jakiś pradawny konflikt w ogóle miał miejsce. A u miejscowych mimo upływu wieków ciągle tkwił w głowach, gdzieś na skraju podświadomości. Imperium nadal jawiło im się w kategoriach wroga. Cóż, taki jest los prowincji, rozpamiętującej zmurszałe drobiazgi, i taki jest los centrów, gdzie kultura się tworzy, nakazując jedynie iść do przodu, zapominając o nieistotnych detalach.
Odnośnie przyczyn konfliktu to watro poszukać informacji we francuskiej prasie Le Figaro, Le Monde (translatory dostępne), by inaczej oceniać nieprzychylne/przychylne nastawienie na Ukraińców.
Cytat"Jeśli czcisz swojego wroga – zostajesz pokonany. Jeśli przyjmiesz religię wroga – jesteś zniewolony. Jeśli rozmnażasz się z wrogiem – będziesz zniszczony"
                                                           
                                                            – Polydoros ze Sparty.
CytatAbu-al-Ala-al-Ma'arri (973-1058) - arabski filozof i poeta
"Są dwa rodzaje ludzi: ci z rozumem, którzy nie wyznają żadnej religii, i ci z religią, ale bez rozumu."
Pytanie do ciebie — Jeśli ktoś nie łamie regulaminu i udziela informacji właściwych i pomocnych — to może mieć własne zdanie??? 🤔 Niezależnie od tego jak przez zmanipulowanych jest postrzegany??? 🤔
Jesteś tu długo i nie tylko tutaj, bo na innych forach też — napisz do Admina lub moderatora, że złamałem regulamin (ale podstawę złamania poproszę) 🤔
Rozłożona zostanie gospodarka Polski, a i tak już inflacja szaleje. No ale przybysze ze wschodu będą pracować za mniej niż Polacy 🤔 -wiem to, bo z Ukrainką rozmawiałem, która uciekła z 5 lat temu przez Polskę z Donbasu, że za Polska granicą — to dopiero zachód 🤔

Debian 11 Cynnamon Z Linux 🐧 od 2001 roku. Jeśli czcisz swojego wroga – zostajesz pokonany.  Jeśli przyjmiesz religię wroga – jesteś zniewolony. Jeśli rozmnażasz się z wrogiem – będziesz zniszczony😩 – Polydoros ze Sparty

CDeB

@lcoyote Czy naprawdę sądzisz że w Le Figaro i Le Monde znajdziesz prawdy objawione? Naprawdę uważasz że tylko Twój punkt widzenia jest tym właściwym? Myślisz że media którymi się karmisz, są tymi które przedstawiają prawdziwie najprawdziwszy obraz otaczającej cię rzeczywistości?
To tak jak teza że jedna prawda nie istnieje. Lubujecie się w kłamstwie i półprawdach i sami sobie robicie pranie mózgu.
Masz ciekawe podejście do życia, tak poza tym...
Bo, jak się okazuje, kolorowy pejzaż utkany z pragnień, który tworzymy w głowie, natychmiastowo może zostać zamazany kleksem rozczarowania.

pavbaranov

@Icoyote - Powiem Ci prawie wyłącznie tyle: Antyradio nie jest radiem internetowym (choć również można je w ten sposób odbierać).
I to tyle na temat Twojej wielkiej wiedzy o wszystkim.

lcoyote

Cytat: CoyaDeBrojara w Marzec 05, 2022, 11:04:33 PM
@lcoyote Czy naprawdę sądzisz że w Le Figaro i Le Monde znajdziesz prawdy objawione? Naprawdę uważasz że tylko Twój punkt widzenia jest tym właściwym? Myślisz że media którymi się karmisz, są tymi które przedstawiają prawdziwie najprawdziwszy obraz otaczającej cię rzeczywistości?
To tak jak teza że jedna prawda nie istnieje. Lubujecie się w kłamstwie i półprawdach i sami sobie robicie pranie mózgu.
Masz ciekawe podejście do życia, tak poza tym...
🤔 🥸 😎  - nie wiem, czy znasz powiedzenie naczelnika z okresu międzywojennego, czyli Piłsudskiego? "Prawda/racja - jest jak ðûpä każdy ma swoją"   🤣  ja karmię się żywnością — ale w odpowiednich porcjach małych "w covidoparanoi zadbałem i zgubiłem 15 kg, biegam, sex uprawiam, nie palę i piję różowe francuskie wino, w stałym związku od 13 lat we Francji z Polką 🇵🇱. Troszkę pracuje, a troszkę nie 🤣 bo już nawet nie muszę -choć na emeryturze jeszcze nie jestem. zwiedziłem troszkę świata Soud Afrique (RPA w aparthaid), Hiszpanię, Kanadę i La Mayotte - teraz we Francji kontynentalnej (Hexagon) -bywałem w Moskwie i mieszkałem na osiedlu Bujvidiszki w Vilnius (Litwa)
CytatPrawda nie istnieje, bo rzeczywistość też może nie istnieć -bracia Wachowscy. Matrix
Życie to chwila obecna... przeszłość i przyszłość nie istnieje 🤣 Jestem tylko JA i ktoś obok 🤣
Cytat💉  😷 🦠 W związku z koronawirusem ludzkość została zaatakowana przez wielokroć groźniejszy i bardziej destrukcyjny patogen: wirus umysłu. Groźniejszy niż grypa hiszpanka, dżuma i czarna ospa razem wzięte.
Wirusy umysłu też nie są niczym nowym, też to ludzie przerabiają – to na przykład dawne wirusy marksizmu, faszyzmu lub socjalizmu, czy ostatni wirus ideologii gender. Ale ten najnowszy wirus, wirus maseczkowo-lockdownowy jest wyjątkowo destrukcyjny.
Są różne teorie na temat tego kto zaatakował, ale nie ulega wątpliwości, że ten pasożyt posługuje się rządami państw, które są przenośnikiem wirusa umysłu niszczącego ludzi. Mamy właśnie pandemie bardzo groźnego, zabójczego wirusa umysłu rozprzestrzenianego przez polityków na niemal całym świecie. Przy tak wielkim zagrożeniu trzeba niestety zastosować drastyczne środki – wyeliminować tych, którzy roznoszą zarazę – czyli głównie rządzących urzędników.
Aby coś się zmieniło musiałoby miliony ludzi w wielu krajach wyjść na ulicę i spalić te wszystkie rządowe budynki, a polityków powsadzać do więzień i wrócić do podstaw wolności.


Debian 11 Cynnamon Z Linux 🐧 od 2001 roku. Jeśli czcisz swojego wroga – zostajesz pokonany.  Jeśli przyjmiesz religię wroga – jesteś zniewolony. Jeśli rozmnażasz się z wrogiem – będziesz zniszczony😩 – Polydoros ze Sparty

pavbaranov

Chłopie. Skończ. Doprawdy nie potrzebujemy tu Twoich fobii. Zresztą nie wiem, który już raz.
Zrozum: nikt Ciebie nie chce słuchać. I zastanów się nad tym dlaczego.

lcoyote

Cytat: pavbaranov w Marzec 05, 2022, 11:39:58 PM
@Icoyote - Powiem Ci prawie wyłącznie tyle: Antyradio nie jest radiem internetowym (choć również można je w ten sposób odbierać).
I to tyle na temat Twojej wielkiej wiedzy o wszystkim.
Wiedza o wszystkim nie istnieje, ale aby cokolwiek było ZDROWE dla umysłu 🧠 🤯 trzeba znać techniki, techniki dla zaawansowanych - by oczyścić filmy, muzykę z syfu celowo wplecionego do manipulacji. Podałem tobie, tobie który twierdzi, "że powinienem dostawcę ziół zmienić" link na mega do sprawdzonej muzyki!! Nie chciałeś zajrzeć - Twój problem. Może i według zblazowanych, tam w Polin jestem "ruskim ... szpiegiem, onucą, ect""" ale jeszcze myślę REALNIE
Jak chcesz link ??? napisz na pw.
Wasze daremne obelgi niesione PROGRAMOWANIEM są dla mnie tylko żalem dla was samych 🤔 🥸 😎 🥶 😰
Debian 11 Cynnamon Z Linux 🐧 od 2001 roku. Jeśli czcisz swojego wroga – zostajesz pokonany.  Jeśli przyjmiesz religię wroga – jesteś zniewolony. Jeśli rozmnażasz się z wrogiem – będziesz zniszczony😩 – Polydoros ze Sparty

pavbaranov

Chłopie zrozum: nic od Ciebie nie chcę. I to niezależnie od tego jakimi kolorkami będziesz chciał epatować mnie, czy nas. Dla mnie jesteś źródłem putionowskiej dezinformacji. Panjatna? EOT.
PS: Paweł jak tu można zablokować kogoś? Tylko dla mnie oczywiście. Nie mam ochoty czytać tych bzdur w różnych kolorkach.

lcoyote

Cytat: pavbaranov w Marzec 06, 2022, 12:06:30 AM
Chłopie. Skończ. Doprawdy nie potrzebujemy tu Twoich fobii. Zresztą nie wiem, który już raz.
Zrozum: nikt Ciebie nie chce słuchać. I zastanów się nad tym dlaczego.
🤔 🥸 😎 Piszesz w imieniu swoim, czy TOWARZYSZY ??? 🤣 Jeśli te tzw. MOJE FOBIE ciebie nie dotyczą i nie interesują ??? - to dlaczego dopisujesz ??? 🤣 odpisujesz???pourquoi ??? почему???
Ostatecznie to są na luzie — i mogą być o wszystkim 🤣
A to, że masz ileś (~ 8000 wpisów na forach 🤣) nie oznacza, że we wszystkim jesteś nowym alfa i omega ( albo zbawicielem mądrości) - jeśli nawet 5% jeszcze myśli — to też dobrze, bo Homo Sapiens nie zmieni się w Homo Idioticus 🤔 🥸 😎 🥶 😰
Debian 11 Cynnamon Z Linux 🐧 od 2001 roku. Jeśli czcisz swojego wroga – zostajesz pokonany.  Jeśli przyjmiesz religię wroga – jesteś zniewolony. Jeśli rozmnażasz się z wrogiem – będziesz zniszczony😩 – Polydoros ze Sparty

pavbaranov

Towarzysze, to chyba są Twoi.
Nie, nie jestem alfą i omegą, ale w jednym Ci mogę odpowiedzieć: dość proputinowskiej propagandy. Dość wprowadzania na fora, które temu nie służą, treści, które tu nie powinny być. Od pewnego czasu mówię tylko, że to nie jest miejsce na tego typu rozmowy, które Ty rozpocząłeś. Chcesz być z Putinem? Twoja sprawa - spierniczaj zatem z Francji do Rosji (no chyba, że takie dostałeś zadanie od Putlera). Tu nie jest miejsce na sianie nienawiści. Zrozumiałeś?
Każda społeczność linuksowa ma to do siebie, że nie jest dla niej istotne skąd się wywodzi. Jaki ma rodowód. Jakie ma korzenie. Jakiej jest nacji. Jesteśmy razem, bo łączy nas linux. Od kilku dni próbujesz tu przedstawiać swoje poglądy, siać nienawiść, nacjonalizm, wzbudzać wzajemne, narodowościowe animozje.
Sorry, przy takim nastawieniu - po prostu nie należysz do linuksowego świata.
Homo Idioticus? :D

Zobacz najnowsze wiadomości na forum