Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Mageia czy Mandriva?

Zaczęty przez xarx, Grudzień 28, 2021, 09:47:06 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

xarx

Ja mam krótką piłkę... Które distro jest lepsze? Mageia czy OpenMandriva? Bo szukam spadkobiercy Mandrivy.

pavbaranov

Jasny gwint, a nie możesz spróbować? Zarzucasz tymi pytaniami typu: lepszy fiat, czy ford? Dla kogo? Dla mnie, dla nas, czy dla Ciebie? Jeśli dla Ciebie, to nikt nie udzieli Ci odpowiedzi oprócz Ciebie.
Obie dystrybucje - podobnie jak ROSA - są spadkobiercami po Mandrivie. Ja - z różnych powodów, jeśli miałbym się na którąś z nich decydować - to brałbym OpenMandriva. I bez znaczenia - dla Ciebie - dlaczego.

xarx

Przepraszam. Jestem idiota. Po prostu wystarczy przetestować wszystkie distra świata i finał. Już się biorę do roboty.  ;)

Albedo 0.64

Wystarczy porównać te dwie dystrybucje, które cię interesują. My już przetestowaliśmy wszystkie distra świata ale trzymamy to w tajemnicy.
MX Linux Xfce
Linux registered user 556565

Zobacz najnowsze wiadomości na forum