Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

ACER A0722 xubuntu/mint

Zaczęty przez nobi023, Marzec 29, 2014, 02:43:07 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

nobi023

Witam!



Mialem do czynienia z kilkoma dystrybucjami linuxa najbardziej przypadl mi do gustu intefejs xfce razem z dystrybucja xubuntu. Dobrze pracowalo mi sie na mincie, ale na kazdym z nich mialem problem z laczeniem z wifi. Mianowicie za kazdym razem gdy netbook probowal sie polaczyc z routerem system sie zacinal. Ponadto proba ogladania jakiegokolwiek materialu video na youtubie itp przypominalo bardziej pokaz slajdow niz film.



Probowalem cos z tym robic, ale po paru nieudanych probach przesiadlem sie na siodemke.

Podobno mint jest najlepiej przystosowany do roznych konfiguracji sprzetowych, przygoda z linuxem skonczyla sie jakies 2 lata temu, a wtedy APU C60 nie bylo dlugo na rynku.

Zmienilo sie cos?



Teraz zmeczony microsoftem staram sie ograniczyc korzystanie z niego choc pracuje w SolidWorskie, AutoCADzie wiec mam problem z calkowitym przeniesieniem sie na linuxa.

redgee34

i przetestować co najmniej trzy dystrybucje. Proponuję Lubuntu 12.04 lub Sparky 2 ze środowiskiem LXDE ale z Xubuntu i Xfce nie powinno być problemów na tym kompie jeśli będzie sprawny.

W ubiegłym roku "przerabiałem" awarię mostka południowego na jednym komputerze i HDD na drugim. W obu przypadkach próby instalacji systemu kończyły się niepowodzeniem.  Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2012, 07:13:15 pm wysłana przez 90 »
Our excellent online *Link Removed* training programs lead you to *Link Removed* success in the We also offer latest matrial

Zobacz najnowsze wiadomości na forum