Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Problem z Firefox w Tumbleweed

Zaczęty przez korn85, Październik 22, 2021, 03:23:17 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

korn85

Witam Szanownych kolegów! :) Mam dość poważny problem z przeglądarką/systemem. Do 14 października wszystko działało bez zarzutu. Każda strona internetowa ładowała się bez problemu. Później były jakieś aktualizację systemu i jak zwykle je wykonałem. Nie pamiętam dokładnie, jaki kernel wtedy wszedł ale od tego czasu pojawiły się spore problemy z przeglądarką. Dla przykładu... youtube... otwiera się strona, pojawiają się miniaturki filmików ale cały czas trwa ładowanie i firefox się zawiesza. Nie potrafię nawet na konto ing się dostać. Po wybraniu opcji zaloguj wpisuję nazwę użytkownika i zawsze w tym momencie pojawiała się stronka z wpisaniem hasła. Tym razem nic takiego się nie pojawia i firefox się zawiesza. Sprawdziłem też choćby portal jak pudelek i tam już podczas pierwszego ekranu, a więc potwierdzenia pełnoletności firefox się wiesza. Zainstalowałem inną przeglądarkę pierwszą lepszą z brzegu Falkon i tam wszystko działa bez zarzutu, tylko że to nie to samo co firefox. Ktoś coś pomoże? :(

pavbaranov

Uruchom przeglądarkę albo z nowym profilem albo w konsoli z: firefox --safe-mode i sprawdź. Jeśli będzie działać, to w pierwszej kolejności spróbuj przeczyścić cache przeglądarki.

PomPom

Też miałem taki problem z Firefoxem na Tumbleweed. Pozostaje poczekać na aktualizację albo cofnąć do snapshota, gdzie wiesz, ze dzialalo ok.
myk byle jak jako tako

Piotr_1988

A jakby Firefoxa z flatpaka zainstalować? Powinno pomóc.
Fedora Silverblue  |  Rocky Linux  |  NomadBSD

Zobacz najnowsze wiadomości na forum