Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

imagemagick-6.q16 problem z pdf

Zaczęty przez Piotr1971, Grudzień 04, 2021, 07:24:21 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Piotr1971

Zainstalowałem imagemagick-6.q16 wersja 8:6.9.10.23+dfsg-2.1ubuntu 11.4 i nie mogę nic zrobić z pdf w trybie graficznym i w terminalu.
Nie otwiera i nie konwertuje
Takie komunikaty się pojawiają w terminalu
convert-im6.q16: attempt to perform an operation not allowed by the security policy `PDF' @ error/constitute.c/IsCoderAuthorized/408.
convert-im6.q16: no images defined `kotek.jpg' @ error/convert.c/ConvertImageCommand/3258.
A w trybie graficznym taki:
attempt to perform an operation not allowed by security policy  'pdf' error/constitute.c/IsCoderAuthorized/408:



Piotr1971

#2
O ja pierdziu ! ha! ha! ha! Do chinskich stron trzeba było podać linki Mistrzu !
Dobra strata czasu...

PomPom

Narąbałeś się o tej porze, to twoja sprawa, ale nie wprowadzaj chamstwa dla innych. Jak nie umiesz po angielsku albo nie rozumiesz instrukcji, to po prostu powiedz.
myk byle jak jako tako

pavbaranov

Szanowny Panie @Piotr1971 - skoro nie jesteś w stanie zrozumieć prostej komendy podanej w pierwszym linku bądź sposobu poradzenia sobie z problemem przez edycję pliku, to... szkoda naszego czasu. Jeśli nie znasz języków obcych, to trudno: ucz się, albo skorzystaj z google translator (przykładowo). Mi się nie chce tłumaczyć z polskiego na nasze.

Zobacz najnowsze wiadomości na forum