Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Odzysk Pamięci

Zaczęty przez sockenesser, Marzec 10, 2014, 02:48:41 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sockenesser

cześć, zainstalowałem ubuntu przez nieuwagę na dysku C. odinstalowałem, ale ubyło mi na dysku ładnych kilku gigabajtów. chciałbym je odzyskać, ale nie chce mi się formatować dysku i od nowa stawiać systemu. da się jakoś łagodniej pousuwać linuxowe pliki, czy bez formatu C się nie obędzie?

pavroo

#1
Witaj

Zainstalowałeś w normalny sposób na dysku, czy na Windzie za pomocą Wubi?
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

sockenesser

#2
na windzie z pomocą wubi.

pavroo

#3
Robiłem kiedyś instalację za pomoca Wubi i dokładnie nie pamiętam jak to jest poukładane.

Sprawdź czy nic nie zostało w c:Program files lub w katalogu ustawień osobistych.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

sockenesser

#4
nic linuxowego tam nie znalazłem.

pavroo

#5
No to kapucha.

Nie pomogę Ci, bo z Windą mam mało wspólnego :(
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

sockenesser

#6
Ok, dzięki za fatygę:)

rozszerzyłem partycję, na jakiś czas wystarczy. raz na dwa lata i tak robię generalne porządki systemowo-dyskowe. temat do zamknięcia

Zobacz najnowsze wiadomości na forum