Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

spam w logach

Zaczęty przez rzax666, Maj 16, 2021, 10:43:27 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

rzax666

jak ograniczyc niektorytm program mozliwosc spamowanie do logow? np niektore programy potrafia co sekunde cos pisac ... a ja se lubie miec odpalone journalctlr -f ...

pavbaranov


rzax666

postaraj sie dasz rade? albo przyznaj ze nie wiesz ;DD   powiedzial bym sry ale masz duzo na sumieniu ...
chce zakazac programowi pisania do logow - prosciej nie umiem

pavbaranov

#3
A możesz po prostu dostosować się do faktu, że jesteś na polskim forum i zacząć pisać tu po polsku?
I nie, nie my się mamy dostosowywać do Twojego bełkotu, ale to Ty - chcąc uzyskać jakąś poradę - dostosuj się do zasad języka polskiego.
Zresztą - zapomniałem - z Tobą ani nie rozmawiam, ani nie mam ochoty Ci w żaden sposób pomagać.
EOT

rzax666

pisze po polsku  ...  a nawet jak bym pisal w slangu (typu koknej) to nie jest to zakazane .. w przeciwienstwie do przestepst ktore robi twoj kolezka ...
a jak masz problemy ze zrozumieniem textu to zawsze mozesz isc do wieczorowej podstawowki .. zamiast sie tu zalic

pavbaranov

Do przedszkola to sam sobie możesz iść. Jeśli Tobie się wydaje, że Twój bełkot to pisanie w języku polskim, to gratuluję, bowiem nawet po przepuszczeniu dowolnego języka przez Google Translator byłoby to bardziej zgodne z zasadami języka polskiego.
Skoro już mowa natomiast o tym, kto jest, a kto nie jest przestępcą, to radzę spojrzeć w lustro.

rzax666

haha ja mam czyste sumienie ... a luster nielubie z innego powodu ... nietwierdze ze niezdaza misie belkotac czy pisac slangiem ;D - sam jak to czytam to mnie mega zenadal lapie ;/
ale zadalem proste pytanie "chce zakazac programowi pisania do logow "  -

- ale mam tez wielkie zaslugi dla jezyka - znioslem kretynskie zasady ortografii!!!!

pavbaranov

Słownik języka polskiego się kłania.
A jeśli chodzi o Twoje "czyste sumienie", to możemy wrócić do pewnego spamu.

Zobacz najnowsze wiadomości na forum