Dystrybucje Linux > Arch

Menadżer pakietów w trybie graficznym

<< < (18/18)

Piejanto:
@pavbaranov
@robson75

W sprawie dziwnego problemu z Octopi.
Napisałem, bo się z tym spotkałem. Następny taki problem-nieproblem, to zauważyłem, że Octopi często zgłasza mi nowe aktualizacje, dopiero po tym, jak już wklepałem [pak -Syu],  a wcześniej świeci na zielono.
W zasadzie nie jest to żaden problem, bo pilnuję tych aktualizacji jak oka w głowie i jak już zauważyłem, że dwa dni Octopi nie zgłaszało nowych aktualizacji, to teraz po prostu codziennie kończę pracę poleceniami
[pak -m]
[pak -Syu]

Zastanawia nie tylko dlaczego tak mi się posypało poprzednio, ale o tym "bąknę" nieśmiało w temacie z "problemu aktualizacji lib32". Mam pewne podejrzenia, ale tu nie miejsce na to.

pavbaranov:

--- Cytat: Piejanto w Czerwiec 24, 2021, 01:15:19 pm ---Octopi często zgłasza mi nowe aktualizacje, dopiero po tym, jak już wklepałem [pak -Syu],  a wcześniej świeci na zielono.

--- Koniec cytatu ---
Po prostu jest to kwestia czasu aktualizacji bazy danych przez octopi. Jeśli wcześniej tę bazę zaktualizujesz, to oczywiste, że octopi wówczas zgłosi, że jest coś do aktualizacji. Jeśli nie - to czeka spokojnie na swój czas.

robson75:
Chciałem poinformować, że dzisiaj został naprawiony pamac-classic.

--- Kod ---https://aur.archlinux.org/packages/pamac-classic/
--- Koniec kodu ---

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej