Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Wupra - czy jeszcze działa?

Zaczęty przez marder, Styczeń 07, 2012, 06:18:25 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

marder

Wszyscy chyba pamiętają chyba Wuprę, sklep z grami na linuxa. Swego czasu kupiłem tam kilka gier. Teraz znów chciałbym zrobić tam małe zakupy, jednak sklep sprawia wrażenie opuszczonego. Strona wprawdzie działa, ale np. tamtejsze forum leży.

Stąd moje pytanie: czy ostatnio ktoś z tutejszych użytkowników robił tam zakupy?



Jeżeli umieściłem ten wątek w złym dziale, proszę admina/moda o przeniesienie go.

pavroo

#1
Zapomniałem o wątku z grami :( ale już dodałem :)

Nigdy nie korzystałem z tego sklepu. Prawdę mówiąc lista moich gier jest bardzo, bardzo krótka...

P.S.

Właśnie sprawdziłem, działa.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

marder

#2
Dziękuję :)



Quote:

Prawdę mówiąc lista moich gier jest bardzo, bardzo krótka...




Moja jest z konieczności (dwaj bratankowie) dłuższa.

Muszę się jednak przyznać, że sam też lubię pograć sobie w nieco starsze gry: Baldurs Gate 1 i 2, Icewind Dale 1 i 2 itp. Wprawdzie one nie mają natywnej wersji pod pingwina, ale dzięki PlayOnLinux można je uruchomić.

pavroo

#3
Hhmmm...

Ostatnie gry w jakie grałem to... sudoku i szachy :)

Kiedyś na Windzie w Prehistoric, Stoneage i Wolfenstein (jeśli dobrze nazwy pamiętam).
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

Czarny Wojtek

#4
Hedgewars - moja ulubiona gra na Linuxa :)

MoroS

#5
Wupra nieco opuszczona. Może Desura coś w końcu zmieni w temacie, ale to czas pokaże. :)
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko takie, których jeszcze nie umiemy wykonać. ;)

Zobacz najnowsze wiadomości na forum