Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Anydesk nie pokazuje obrazu.

Zaczęty przez jkol, Kwiecień 01, 2021, 10:30:59 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

jkol

Dzień dobry,

mam problem z programem Anydesk. Po połączeniu z drugim komputerem na chwilę pojawia się obraz pulpitu i po chwili znika. Mam tylko informację, że zdalny komputer ma problem z przesyłaniem informacji graficznych. Program czeka na poprawne połączenie, ale nic się nie dzieje. Natomiast w drugą stronę działa bez problemu. Z drugiego komputera połączenie z moim jest prawidłowe. Systemy: mój - Linux Mint 19.1; zdalny - Linux Mint 20. Nie wiem, czy jeszcze jakieś informację mogłyby być przydatne.

Z góry dziękuję jeśli ktoś będzie miał pomysł co z tym zrobić, bo sprawa dotyczy komputera starszego i bardzo schorowanego małżeństwa, dla których jest to jedyny sposób na kontakt ze światem i załatwienie wielu spraw. Dlatego Anydesk jest niezbędny do dokończenia konfiguracji ich systemu ("przez telefon" zainstalowaliśmy system, ale trudno pracować z osobami mającymi małe pojęcie o obsłudze komputera).

Zobacz najnowsze wiadomości na forum