Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

aur brak prawdziwego api

Zaczęty przez rzax666, Luty 21, 2021, 07:47:37 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

rzax666

rozumiem ze takie rzeczy moze robic google? ale dlaczego robi to archlinux???? dlaczego to jest udostepnione w  najgrszy mozliwy sposob i nie tyle ze nie ma api czy jakiegos wygodnego sposobu na przegladanie.. ale wrecz wyglada na celowa blokade!!!

a ogolnie to jak z tym walczyc? jakies narzedzia do sterowania przegladarka? - chodzi mi o to najlepszy przyklad to program translatora szelowego ... ale i on korzysta z api googlowego ... 

pavbaranov

Zainstaluj sobie np. pkgbrowser.

PomPom

Nie rozumiem nic z tego bełkotu. Co mogę polecić, to najwyżej, żeby nie pić alkoholu, jak się tabletki bierze.
myk byle jak jako tako

rzax666

Cytat: PomPom w Marzec 24, 2021, 08:08:47 PM
Nie rozumiem nic z tego bełkotu. Co mogę polecić, to najwyżej, żeby nie pić alkoholu, jak się tabletki bierze.

nie masz racji bo ten program "nie sciaga" wszystkich paketow ... pozatym to niewykonalne wiec ktos sie musial mocno postarac.. pytanie poco??

pavbaranov

@PomPom - Masz absolutną rację.

Zobacz najnowsze wiadomości na forum