Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

TWM w akcji

Zaczęty przez microsofter, Luty 13, 2021, 01:01:57 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

microsofter

Popełniłem literówkę w pliku X11 i po restarcie nie załadował się żaden z desktopów. Żaden z zainstalowanych w systemie. Ku mojemu zaskoczeniu, załadował się pulpit, którego nigdy wcześniej nie widziałem





To właśnie Twm. Dokumentacja nie wspomina o nim ani słowem, a jednak to działa

były: MS Windows, Sun Solaris, Oracle Solaris; jest: OpenSolaris + m0n0wall + Solaris powered NAS

robson75

Cytat: microsofter w Luty 13, 2021, 01:01:57 PM


A czy mógłbyś mi powiedzieć co to za czcionka w xterm? bo wygląda nawet spoko.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

microsofter

zaraz przywrócę to wszystko i napiszę ci, ale musisz podpowiedzieć, jak sprawdza się czcionki - jeszcze nie grzebałem w Uniksie w czcionkach
były: MS Windows, Sun Solaris, Oracle Solaris; jest: OpenSolaris + m0n0wall + Solaris powered NAS

microsofter

Nie umiem tego sprawdzić, przykro mi.
- w oknie terminalu nie widzę wyboru czcionki,
- nie ma ,,panelu sterowania",
- w dokumentacji nie ma nic o tym d.e.
To może być pozostałość z jakiejś starej wersji OS. Pracuję już nad czymś innym (moja wirtualka nigdy nie odpoczywa), ale jeśli ktoś wie jak to sprawdzić, szybko zaistaluję go ponownie i sprawdzę tą czcionkę. (Za chwilę uruchomię mój pierwszy SAN. Jest na - a jakże - Windows Storage Server 2003!)
były: MS Windows, Sun Solaris, Oracle Solaris; jest: OpenSolaris + m0n0wall + Solaris powered NAS

Zobacz najnowsze wiadomości na forum