Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Witam.

Zaczęty przez pavroo, Styczeń 07, 2012, 02:53:55 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sovtware

#45
amazing456 Witamy każdy kiedyś zaczynał więc nie musisz się martwić :) w razie pytań problemów zawsze możesz pisać na Naszym forum każdy pomoże jak tylko będzie umiał i będzie w stanie



urbek nick jak każdy inny spokojnie mój jest gorszy zapewniam ;)


Armalat

#46
Witam. Również niedawno przesiadłem się z WinXP, zapoznaje sie z różnymi dystrybucjami. Na razie trochę wypróbowałem Xubuntu, teraz mam Minta 13, pewnie za jakiś czas znów spróbuję czegoś innego. Bazuję na XFCE, komp już 10-letni, a chodzi wszystko w miarę dobrze. Z kilkoma sprawami już sobie poradziłem, m.in. dzięki temu, czego się tu dowiedziałem. Pozdrawiam wszystkich, zagoszczę tu na długo

weronikakowalska46

#47
Witam wszystkich forumowiczów :)

urbek

#48
Witam niewitanych ;)

bravodelta58

#49
A big Howdy to all from Youngstown, Florida. :D

MiroZarta

#50
Witam wszystkich Linuxiarzy:)

ostatnio zacząłem zgłębiać tajniki (nowego dla mnie) systemu Linux, mam już za sobą kilka instalacji różnych dystrybucji i powoli ucze się go urzywać, obecnie kożystam czasem z Zorin OS Lite a Debian 6 służy mi za poligon doświadczalny ;)

Pozdrawiam Wszystkich.

art2310

#51
witam jestem tu nowy choć Linuxa używam od 2007 roku.Moja przygoda z tym systemem zaczęła się od Ubuntu i praktycznie trwa do dzisiaj.Jest jednak pewien powiedzmy niedosyt i trzeba popróbować czegoś nowego.

sovtware

#52


Quote:

Cytuj z art2310 w February 17, 2013, 21:00

witam jestem tu nowy choć Linuxa używam od 2007 roku.Moja przygoda z tym systemem zaczęła się od Ubuntu i praktycznie trwa do dzisiaj.Jest jednak pewien powiedzmy niedosyt i trzeba popróbować czegoś nowego.


Witaj :) jak chcesz coś nowego polecam Sparky jest naprawdę godny polecenia i bardzo wytrzymały pozdrawiam

mati75

#53
Witam serdecznie wszystkich. Zostałem zaproszony na to forum. Pewnie część użytkowników zna mnie z innych for o takiej samej tematyce.

Marcel

#54
Witam jestem nowy na forum mam nadzieje, iż sobie nawzajem pomożemy.

urbek

#55
Marcel witaj i się rozgość :)

sir_lucjan

#56
Witam, przybywam tu z Forum Linux Mint ;) Jestem użytkownikiem systemów: Debian ustable oraz Arch Linux. W miarę możliwości postaram się pomagać ;)
Dell Inspiron 15-3542 (3542-2538) || Arch Linux || linux-lucjan-git

pavroo

#57
Witaj. Miło, że dołączyłeś do naszego grona.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

urbek

#58
sir_lucjan Witaj :)

free1964

#59
Witam wszystkich i powracam na forum.

Na początek jednak życzę wszystkim miłych, spokojnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i mokrego Dysgusa.


Zobacz najnowsze wiadomości na forum