Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Witam.

Zaczęty przez pavroo, Styczeń 07, 2012, 02:53:55 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

pavroo

#30
Witam.

Dzięki za dołączenie do naszej społeczności.

Jak najbardziej zapraszam do dzielenia się wiadomościami - ich nigdy za wiele :)

Pozdrawiam

pavroo
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

darius

#31
Witam wszystkich uzytkowników Wolnego Opragramowania. Używam Linuxa ponad siedem lat a od prawie pięciu lat moim systemem jest ArchLinux z KDE na PC - jedynym zresztą.

W miarę swoich możliwości bedę starał się pomóc.



Pozdrawiam

qwerty

#32
Cześć wszystkim, jestem początkujący więc z góry przepraszam za głupie pytania i brak konstruktywnych odpowiedzi bo jeszcze nie wiem wielu rzeczy...

Pozdrawiawm


kamil354

#33
Witam wszystkich na forum.



Na linuksie jestem od roku , niestety brak czasu nie pozwala mi się wgłębić w jego tajniki, więc będę bardzo wdzięczny za każdą udzieloną pomoc i proszę także o wyrozumiałość.

Aktualnie przymierzam się do Sparky linux fluxbox.

Pozdrawiam i przy okazji wesołych i spokojnych Świąt.

pe72

#34
Witam wszystkich



Korzystam z linuksa zaledwie od 3 miesięcy, tak więc jestem zieloniutki. Mam nadzieje, że czegoś się od innych naucze, a z czasem być może będę komuś pomocny. Obecnie pracuję na Mincie LMDE z Xfce oraz Lubuntu postawionych na laptopach. Przymierzam się do Sparky.

Pozdrawiam


MiFra

#35
Witam wszystkich użytkowników niesłusznego systemu



Wcześniej używałem Amigę z tąd moje przyzwyczajenia na niej emulowałem system jabłuszka. Później przesiadłem się na klona maszyny zrobionej przez IBM z systemen Fedora 8. Do spraw mniej poważnych używam Ubuntu lub Debiana, a Windowsa tylko do skanowania (mój skaner pracuje tylko z tym słusznum systemem i czasami oglądania jakiegoś przegapionego odcinka z TVN, któty jak wynika pośrednio z jego wypowiedzi dyskrymiknuje wolne systemy (linuxa)


duch

#36
Witam Linuxiarzy.

Z systemem mam styczność od kilku lat. Aktualnie na dysku, od kilku miesięcy jest Sparky Linux.

sovtware

#37
Siema Wszystkim :) miło że jest Nas tylu a z czasem będzie więcej ;) pozdrawiam

kuszelas

#38
Witam i pozdrawiam

318

#39
Witam.

Dziś zarejestrowałem się na forum. Od miesiąca latam na Ubuntu 12.04. Mam 52 lata ale jak widać na naukę nigdy za późno. Straciłem wiele czasu zmagając się z Windą.

Czytam różne posty na tym forum. Wielu spraw jeszcze nie rozumiem ale liczę na wyrozumiałośc "Linuxiarzy". Na razie chciałbym się podzielić pierwszymi wrażeniami z Ubuntu. Najważniejsze jest to, że po prostu normalnie działa. To tyle.

Życzę wszystkim spokojnych i radosnych Świąt

Pozdrawiam wszystkich

Dexter

sovtware

#40
Miłych i spokojnych świat dla Wszystkich

sovtware

#41

free1964

#42
Witam Wszystkich Serdecznie !

Wybaczcie mi, że najpierw przedstawiłem swój problem, a dopiero teraz witam się z wszystkimi, ale nie wiedziałem jak wejść na forum "Witam".

No cóż  :( jak pisałem jestem laikiem.

Życzę wszystkim zdrowych, wesołych i smacznych Świąt.

free1964


urbek

#43
Przybyłem, Zobaczyłem i jestem :) Witam wszystkich i uprzedzam, że chyba musicie przywyknąć do mojego nicka ;)

amazing456

#44
Witajcie, jestem nowym w swiecie linuxa.


Zobacz najnowsze wiadomości na forum