Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Witam.

Zaczęty przez pavroo, Styczeń 07, 2012, 02:53:55 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

marcinromster

#15
witam


polo28

#16
Witam Wszystkich Serdecznie i od razu pisze że potrzebuje pomocy z linux,bo linux  to dla mnie  czarna magia czy znajdzie się ktoś chętny do pomocy ze sterami do asusa jak to zrobić żeby wszystko grało

pavroo

#17
Witaj.

Opisz dokładnie o co chodzi i stwórz nowy wątek dla własciwej dystrybucji Linuksa, z którą masz problem. Jeśli nie ma tam Twojej dystrybucji to dadaj do "Dystrybucje-> Inne". Ten wątek służy tylko do przywitania.

Pozdrawiam

pavroo
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

710416

:-)
#18
Witam! Na wstepie pragne Was najmocniej przeprosic za to ze umieszczam ten post w tym miejscu. Ale ja juz jestem bezsilny i naprawde nie wiem gdzie mam szukac pomocy. Chodzi mi o internet w Lucid Puppy.

pavroo

#19
Witaj.

Utworzyłem nowy dział w sekcji Dystrybucje-> Puppy. Tam możesz opisać swój problem.

Pozdrawiam

pavroo
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

marcinnnn

#20
Cześć wszystkim!

ups5

#21
Witam wszystkich

MoroS

#22


Quote:

Cytuj z ups5 w 12/02/2012

Witam wszystkich




No kogo moje oczy widzą? :D Witaj. :D
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko takie, których jeszcze nie umiemy wykonać. ;)

Jogurcik12

#23
Witam Wszystkich bardzo serdecznie.

olszam

#24
YO

m117op

#25
Czesc jestem Mariusz , kiedys sprubowałem Ubuntu 8 cos ale mnie zniecheciło ale ostatnio windows 7 mnie wnerwił i tak oto dzieki waszej stronie zainstalowałem Linux Mint 12 Lisa Gnome i jestem nim oczarowany.


agaart

#26
Witam.

Postanowiłem poznać Pingwinka  mam nadzieję że wspólnie z Wami uda mi się w miarę bezboleśnie wejść do Linuxa muzycznego - jako że jestem wieloletnim muzykiem.....i irytuje mnie praca na M$


pavroo

#27
Witaj.

Będziemy próbować ile sił abyś "wszedł" bezboleśnie :)
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

sovtware

#28
Witam Wszystkich miło dołaczyć do grona Linuxiarzy :) jestem początkujący i wiele dzięki Wam się nauczyłem itp: lecz jeszcze mam spore problemami z niektórymi systemami w tej chwili uzywam Ubuntu 11.10 LInux OS oraz Sabaylon szukam systemu graficznie ładnego i łatwego by był ciagle aktualizowany i można by było bez problemów aktualizować do nowszej wersji Ubuntu 11.10 jest dobry i stabilny lecz nie za bardzo mi sie podoba a Sabaylon no juz opisałem problem jaki mam na forum jak i również na temat Linux OS wierzę że kiedyś ktoś opisze moje problemy i będę umiał wszystko zrobić i zostawię sobie tylko jeden system który mi się podoba a nie będę miał 3 zainstalowanych ...

szczepan

#29
Witam witam,

Używam Linuxa od paru lat. Obecnie Arch Linux, a wcześniej praktycznie wszystko jednak najbardziej do gustu przypadł właśnie Arch oraz Debian (odpowiednio za szybkość i aktualność oraz stabilność i niezawodność).

Na stronę natrafiłem dzięki FWIOO (Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania) i bardzo zainteresowała. Przeglądałem artykuły - świetnie prowadzone ;)

Jak będę miał chwilę, to coś popiszę o Scilabie i Octave, a także jak poradzić sobie z Simulinkiem z Matlaba na Linuxie, bo z tym trochę pracowałem swego czasu :)

Teraz pracuję z CADem, więc też coś wspomnę ;)

Pozdrawiam

Zobacz najnowsze wiadomości na forum