Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Dziwności świata Ubuntu

Zaczęty przez lcoyote, Marzec 02, 2022, 09:29:58 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

PomPom

Rozbudowane wypowiedzi, poparte własnym doświadczeniem lub analizą informacji z podanych źródeł, historii, itd. - CIEMNOTA! RADIO SZATAN!

Ciężki do zrozumienia kolorowy bełkot, losowe cytaty, niewytłumaczone źródła, powtarzanie utartych tekstów z różnych akcji typu "anty" bez umiejętności ich poparcia - PRAWDA:D :D :D elita ludzkości

Każdy teraz chce być elitą - procentem najlepszych ludzi, innych od reszty debili ludzkości. Tylko mało komu się chce na to zapracować, więc na pomoc przychodzą gotowe rozwiązania - wsyp sobie źródło do mózgu, zamieszaj i gotowe! Jak ktoś nie może znieść "smaku", to może popić nawiązaniem do dzieła popkultury, które na potrzeby elity instant zostało podniesione do prawdy objawionej. Elita instant - czym coś jest głupszego i mniej osób w to idzie, tym lepiej, bo mniej osób będzie elitą razem z tobą!
myk byle jak jako tako

robson75

Mam taką propozycje, nie odpowiadajcie na posty temu sługusowi putina, a prędzej czy później sam zrezygnuje z tego forum.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

pavroo

Mniej politykowania, więcej Linux-a, panowie i panie.
Temat zamknięty.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

Zobacz najnowsze wiadomości na forum