Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Poszedłem do sklepu po telefon z 5G i mi serce stanęło

Zaczęty przez manet, Styczeń 18, 2021, 02:35:28 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

robson75

#15
Cytat: manet w Styczeń 21, 2021, 08:02:17 AM
Ciągle pomijacie fakt, iż u mnie 4G zniknęło.
Jak mogło zniknąć 4G?
U mnie jest tak

Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

MSki

Cytat: manet w Styczeń 21, 2021, 08:02:17 AM
Nie mam wyjścia i z informacji od Play wynika, że sieć została rozbudowana o 5G w miejsce 4G, tyle mi w salonie po weryfikacjach sytuacji powiedzieli.
Powiedzieli wprost że zastępują 4G siecią 5G w całości i że w wielu miejscach nie będzie już 4G bo PLAY planuje być 100% 5G w czasie najbliższych lat 2.

Nie ma też odpowiedzi na pytanie, z jakimi cześtotliwościami nabywać telefon, aby go nie wymieniać za rok czy dwa.

Dziwne.. bardzo dziwne jest to co piszesz.
Ja jestem w Mobile Vikings, a operator ten korzysta z pasma Play.. mają miedzy sobą jakieś umowy, a dowiedziałem się o tym podczas rozmowy z Biurem Obsługi Klienta. I jak napisałem powyżej, mogę kartę SIM przełożyć do BB i dalej rozmawiać bez żadnych problemów.

Może nie masz w fonku ustawionego "automatu", czyli bez względu na to gdzie się znajdujesz, korzystasz zawsze z nadajnika operatora, którego maszt antenowy jest najbliżej(?).

rzax666


rzax666

troche skrot myslowy ... chodzilo mi o to ze rak od 5g raczej pewny  ... troche rece opadaja jak sie czyta cos takiego ...

Zobacz najnowsze wiadomości na forum