Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w wątku Administracja.
Wątki z problemami zamieszczone w dziale "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Autor Wątek: Poszedłem do sklepu po telefon z 5G i mi serce stanęło  (Przeczytany 1012 razy)

Offline robson75

• Hero Member
  • Reputacja: 11
  • Nie ufaj nikomu w sieci, nawet mi.
Odp: Poszedłem do sklepu po telefon z 5G i mi serce stanęło
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 21, 2021, 02:11:00 pm »
Ciągle pomijacie fakt, iż u mnie 4G zniknęło.
Jak mogło zniknąć 4G?
U mnie jest tak

« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2021, 02:15:20 pm wysłana przez robson75 »
Arch Linux Xfce+compiz - 64Bit Linux User #621110 

Offline MSki

• Hero Member
  • Reputacja: 4
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 21, 2021, 02:16:16 pm »
Nie mam wyjścia i z informacji od Play wynika, że sieć została rozbudowana o 5G w miejsce 4G, tyle mi w salonie po weryfikacjach sytuacji powiedzieli.
Powiedzieli wprost że zastępują 4G siecią 5G w całości i że w wielu miejscach nie będzie już 4G bo PLAY planuje być 100% 5G w czasie najbliższych lat 2.

Nie ma też odpowiedzi na pytanie, z jakimi cześtotliwościami nabywać telefon, aby go nie wymieniać za rok czy dwa.

Dziwne.. bardzo dziwne jest to co piszesz.
Ja jestem w Mobile Vikings, a operator ten korzysta z pasma Play.. mają miedzy sobą jakieś umowy, a dowiedziałem się o tym podczas rozmowy z Biurem Obsługi Klienta. I jak napisałem powyżej, mogę kartę SIM przełożyć do BB i dalej rozmawiać bez żadnych problemów.

Może nie masz w fonku ustawionego "automatu", czyli bez względu na to gdzie się znajdujesz, korzystasz zawsze z nadajnika operatora, którego maszt antenowy jest najbliżej(?).

Offline rzax666

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: -39
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 21, 2021, 08:44:27 am »
sprzedaz morfine kupiosz se telefon ..

Offline rzax666

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: -39
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 22, 2021, 10:12:05 am »
troche skrot myslowy ... chodzilo mi o to ze rak od 5g raczej pewny  ... troche rece opadaja jak sie czyta cos takiego ...