Społeczność > Pogaduchy

Ruski prerobił WindowsaXP na 8.1 i wszystko mu działa...

<< < (2/2)

lami07:
Przypominam o zasadzie wzajemnego poszanowania.

microsofter:

--- Cytat: manet w Styczeń 15, 2021, 12:41:11 pm ---A wiesz że Ci któ©zy piszą o windows że to szmata mają rację? A piszą tak na linuxiarzach, na linux.pl, winclub, dp i w setkach innych.

--- Koniec cytatu ---
Tylko że oni nie używają softu, o którym tak piszą.

--- Cytuj ---piszą tak na linuxiarzach
--- Koniec cytatu ---
???? jesteśmy na Linuxiarzach! Jezu

--- Cytuj ---winclub
--- Koniec cytatu ---
Jasne, kłam dalej. A może ty wierzysz w to co piszesz ?...  Linux.pl nie znam, natomiast nie obrażaj userów z WinClubu. Nawet nie próbuj porównywać się do nich.

Można posługiwać się językiem rynsztoku, ale posiadać jakieś zasady, honor. Najlepiej będzie, jeśli każdy samodzielnie wyrobi sobie zdanie na temat OPa. Korzystając z prawa cytatu, wklejam jego post sprzed dwóch miesięcy, który (całkowicie słusznie), natychmiast poleciał:

--- Cytuj ---Nie widzisz że post zapodał przygłup? Cały rok ćpał a na koniec przypomniał sobie że trzeba było się uczyć a teraz za hajs (bo go stać) szuka kogoś, kto mu lekcje odrobi.
Mieszkam w tym mieście ale z niego nie pochodzę. I wiesz co? 85% tubylców to imbecyle, którzy płacą za byle co, albowiem sami nie umieją nic zrobić. Na ostatnim odcinku dekady, Warszawka tak upadła że szukać dzisiaj kogoś z choćby 2 cyfrowym IQ mija się z sensem. Podstaw podstawowych nie trybią, poddno ja to nazywam a będzie jeszcze gorzej, bo społeczeństwo wykarmione prochami i dopalaczami mózgów nie ma. Jeszcze 10-12-14 lat temu tego typu miejsca prym wiodły a co drugi w takich forach pochodził z SSGH, WUM itp. itd. A dzisiaj? A dzisiaj zajęci są szukaniem w google instrukcji używania sedesu. Niczym się nie interesują, niczym. Tylko hejt, agresja i kierunek do updaku (mentalnego). Jeszcze tylko 8 miesięcy i nie będzie mnie już na terenie UE, odetchnę od imbecylizmu wtedy, albowiem tam gdzie jadę ludzie przypominają nas ale nas z lat 1990-1999, czyli czasów w których każdy był jeszcze normalny. Rodzinność, szacunek, godność, honor, zasady, powaga, fason, odwaga...
Tego próżno szukać w unijnym pedałowie.
--- Koniec cytatu ---
To post maneta alias Predatora vel rzax666 alias piimaa vel vel vel, z topicu na naszym forum, w którym inny user prosił o pomoc. A co robi tydzień później, kiedy sam ma jakiś problem? Z podkulonym ogonem zakłada tu następne konto. I dokładnie tak samo prosi, żeby mu pomóc.

Z mojej strony to wszystko. Proszę mnie nie wywoływać.

ps. Najaktywniejszy na forum jest Pavbaranov. Każdemu stara się bezinteresownie pomóc, często pisze długie elaboraty. Wszystkie minusy, które ma przyznane, skoczyły mu nagle, kiedy manet pozakładał lewe konta. Lami, czy mógłbyś mu to wyzerować? Niczym nie zasłużył, byłoby sprawiedliwie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej