Społeczność > Ogłoszenia

Webinar: Linux od strony administratora (udział bezpłatny)

(1/3) > >>

Ola:
Witam,

zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym wydarzeniu: :)

Webinarium: Linux od strony administratora

Link do wydarzenia na FB:
--- Kod ---https://www.facebook.com/events/434739174360050/
--- Koniec kodu ---

Link do rejestracji:
--- Kod ---https://aleksandra589.clickmeeting.com/896936943/register
--- Koniec kodu ---

W programie m.in. :
✅ Spotkanie z terminalem Linuksowym - jak nim zarządzać?
✅ Pakiety, które powinniśmy doinstalować do naszego Linuksa
✅ Struktura plików w Linuksie
✅ Podstawowe polecenia do codziennego użytku
✅ Jaki edytor tekstowy wybrać?
✅ Monitorowanie naszego systemu
✅ Operacje na plikach i folderach

Seminarium poprowadzi Paweł Krugiołka - na co dzień pracuje jako administrator systemów informatycznych. Autor książki "Linux. Jak dostroić bestię do swoich potrzeb?" (wyd. Helion, rok 2012) oraz kursów video o tematyce Linuksa wydanych przez Eduweb. Od lat prowadzi szkolenia informatyczne z zakresu m.in. systemów serwerowych, baz danych Postgresql, czy programowania w bashu.

Do zobaczenia!

microsofter:
Działa wam ta strona? Chciałbym jakoś przetestować ją, gdyż nie działają mi filmiki w niektórych witrynach.
Formularz rejestracyjny zawierał błędy. Dopiero dzięki interwencji Oli, udało mi się zarejestrować. Ale od kilku dni nie odpowiada. Nie wiem, jak mogę upewnić się, że wszystko mi zadziała.

Gdy klikam w linka Dołącz z emaila, wchodzę na stronę z obrazkiem Ładowanie. Jest na nim animacja z kulką skaczącą po trzech słupkach i nic więcej nie dzieje się. Nie ma przepływu w sieci.
Czy coś powinno załadować się teraz, czy to będzie działać dopiero, gdy będzie nadawany webinar?

microsofter:
nikt nie będzie oglądał?

LinGruby:
z linku w mailu wchodzisz na stronę gdzie jest licznik

ot cała filozofia...
a jak coś Ci blokuje to już wina chyba po Twojej stronie...

microsofter:
Wielkie dzięki za odzew. U mnie to wygląda tak:

I tak mogę czekać do lutego. Czyli ta strona mi nie działa? No właśnie niektóre strony, pisane specjalnie pod jedną przeglądarkę, nie otwierają mi się.

Rozumiem, że mam kliknąć w tego linka powyżej przycisku Sprawdź połączenie, prawda?

Sprawdzę to na innym systemie i przeglądarce.

Jeszcze jedna prośba: czy jest możliwość odpalenia jakiegoś testowego webinara już teraz? cokolwiek z tego serwisu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej