Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Jaki linux do Youtube

Zaczęty przez piotr-2006, Styczeń 28, 2014, 01:08:49 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

piotr-2006

Witam ! potrzebuję porady jaką dystrybucję mam wybrać na płycie livecd żebym mógł oglądać bez problemu filmy zamieszczone w serwisie www.youtube.com .

zaznaczam , że interesuje mnie tylko i wyłącznie korzystanie z płyty livecd . Czy wogóle istnieje choćby jedna taka dystybucja jakiegokolwiek systemu Linux gdzie nie było by żadnych problemów z odtwarzaniem filmów ?  

pavroo

#1
Tak na szybko, to mogę polecić Linux Mint, SparkyLinux i SolydXK.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

piotr-2006

#2
Dodam , iż zestaw komputerowy jaki mam bez problemu podoła obsłudze multimediów . Problem mam tylko w filmikach z portalu youtube.com i podobnych . Dotychczas korzystałem z systemów ubuntu 11.04 , 12.04 LTE polska wersja  i 12.10 wypalonych na płycie i niestety nie działało . Oczywiście na płycie nie miałem mozliwości zmiany ustawień / rozszerzeń .

Mam w takim razie rozumieć , że na Linux Mint wypalonej na płytce livecd ,  Youtube pójdzie bez dalszych kombinacji ? :)

pavroo

#3
Wszystkie trzy distra mają preinstalowany flashplayer dla Firefox/Iceweasel, więc powinno działać.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

piotr-2006

#4
Faktycznie dziala :) . Przesiadlem sie z Ubuntu 12.04 na polecanego przez Was Minta 16 . Juz po kilku dniach testowania wiem , ze nigdy juz nie wroce do Ubuntu .

Mint wymiata :D

piotr-2006

#5
Faktycznie dziala :) .Przesiadlem sie z Ubuntu 12.04 na polecanego przez Was Minta 16 . Juz po kilku dniach testowania wiem , ze nigdy nie wrcoce do Ubuntu .

Mint 16 wymiata :)

Zobacz najnowsze wiadomości na forum