Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Jak nadpisać ubuntu nowym ubuntu?

Zaczęty przez kejrolek, Listopad 10, 2020, 09:46:52 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

kejrolek

Mam zaktualizowane Ubuntu 20.04 to do 20.10 i mam problemy z nim i muszę go nadpisać nowym, mam bootowalnego pendrive z tym 20.04 i mam dualboot windows 10 i to ubuntu i wtedy wybierałem instalacja obok innych i jak będę instalował od nowa ubuntu tylko zamiast obok innych to na tej partycji co mam teraz ubu to mogą być problemy z tym? I czy w GRUBie bede miał to ubuntu do wyboru czy nie?  :o

pavbaranov

Miałeś matematykę w szkole? To zwróć uwagę, że 20.10 > 20.04. Nie jest też nowsze (20 to skrót od roku wydania: 2020, a 04/10 to miesiące, w których wersja jest wydawana). Wersji 20.10 nie "nadpiszesz" zatem wersją 20.04, bo ta jest starsza. Możesz jedynie zainstalować 20.04 w miejsce 20.10. Instalacja 20.04 przebiega tak samo jak... instalacja 20.04 (którą ponoć zainstalowałeś początkowo), czy 20.10.

PS: Co to ma wspólnego z działem "Multimedia"???

kejrolek

Przepraszam, zapomniałem o tym, i nie też niewiem co to ma wspólnego z multimedia.

kszyhus

A o jakie multimedia Ci chodzi? Trochę nieskładny ten post.
Nie trzeba mówić tsza, lecz tsza mówić trzeba.

pavbaranov

@krzyhus - Wątek był w dziale "Multimedia" - teraz jest przeniesiony.

Zobacz najnowsze wiadomości na forum