Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Nie działa lista zainstalowanych aplikacji w Ubuntu software

Zaczęty przez kejrolek, Listopad 10, 2020, 07:25:17 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

kejrolek

Kiedy wchodzę do ubuntu software albo aplikacji oprogramowanie i klikam na górze zainstalowane to mam kółko, które się kręci a później mam białe tło zamiast listy :/ restart pc nie pomaga. I dodam, że nic nie robiłem takiego, co mogłoby spowodować ten problem. Liczę na waszą pomoc ...

Piotr_1988

Nie mam pojęcia... Z innego wątku wnioskuję jednak, że dopiero co usuwałeś oprogramowanie i jakieś pliki z dysku... Sprawdź więc, czy nie usunąłeś sobie jakiegoś potrzebnego elementu systemu - zawsze możesz reinstalować gnome-software. Najpierw jednak sprawdź czy masz połączenie z internetem i odśwież listę pakietów i je zaktualizuj z terminala za pomocą apt.
Fedora Silverblue  |  Rocky Linux  |  NomadBSD

pavbaranov

@kejrolek - Pominąwszy możliwość, że po Twoich 2 tygodniach działania system po prostu mógł dostać kota, to może w miejsce czegoś, czym się bawisz zainstaluj ponownie Ubu, instaluj przez Centrum Oprogramowania i na pewno się połapie.
Jeśli mielibyśmy dojść (tylko po co?) do tego co może być przyczyną zachowania GSC to trzeba byłoby je uruchomić z konsoli - może coś by się pojawiło.

Zobacz najnowsze wiadomości na forum