Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Prośba o stworzenie instrukcji instalacji po polsku na forum - Gentoo

Zaczęty przez linuksowiec, Listopad 01, 2020, 11:20:11 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

manet

Lami, bardzo nie w porządku jest Twój wpis, albowiem wszyscy wiedzą iż Predator ma bana, zatem jak ma się odezwać?
Tyle się mówi o multikontach, a może on faktycznie nie ma tu drugiego konta, jak myślisz?
Ta sama pula IP w internecie mobilnym nie jest wyznacznikiem do tworzenia fraz typu: ma tu sto kont.
Sądzę, że gdyby Predator nie miał BANA, już dawno odezwał by się, sam zresztą pisał wcześniej że nie jest zwolennikiem posiadania wielu kont.
Dlaczego o tym piszę?
Bo czytałem gościa na linux.pl i tu i w innych miejscach, wszędzie jest ten sam, zatem mocno wierzę że może to on, jako jedyny nie posiada tych multikont, co?
Gdyby tak było, riposta byłaby z innego, nowego konta, prawda? Tacy ludzie nie odpuszczają po pierwszym starciu z adminami, wierz mi na słowo honoru, nie ten ŁEB, nie ten GOŚĆ, on za mocny był krzykacz, prawie jak ja.  A co ze mną?
No właśnie, predator, kurdę, mam podobny styl bycia.życia i ostatnio zauważyłem że PODPINA się predatora pode mnie, że ja to niby on, heheh.
Moderatory wnioskują to pewnie po IP ale ten temat w necie poruszany był już pierdylion razy, nawet na forum PLAY i wiecie co wyszło?
Gdy ktoś stoi przed NATem właśnie w Play, często okazuje się że jest w tej samej puli IP co inni userzy. Ja np, piszę do Was z okolic Łodzi a mój IP wali często pod Warszawę, Ten cały Predator był z Gdańska a IP jechało mu na Łódź i tak dalej i dalej. Zgłaszano problemy w Play ale nic z tym nie zrobili, nigdy nie zrobili. To jedyna sieć mobilna w Polsce w której na tym samym IP może losowo znaleźć się kilku userów. Ponoć dopiero po stronie opartora jest jakaś różnica widoczna bo tam jest podział na IMSI (numery seryjne kart sim). Dlaczego Play opracował taki system nikt nie wie, Play też tego nie wie. Dzięki Play można spotkać się z BANEM na forach już na dzień dobry, ja swojego czasu dałem żonie kompa a ta chciała zarejestrować się na forum kafeteria. I co? I nic,ban na dzień dobry. Już user z takim IP tam był. I wierz mi na słowo honoru, nic z tym nie idzie zrobić. Miałem też bana za multikonta na elektrodzie ale tam ogarnęli temat i zrozumieli, że po IP dzisiaj można nic.

PS. Jeśli na forum NUDNO to co stoi na przeszkodzie ODBLOKOWAĆ predatora na weekend? Zaraz szum będzie heheh. Predator tu jest, sam zobacz, czas logowania dzisiaj o 8:30 :)
Ten typ człowieka nie zna umiaru, jedzie zawsze i wszędzie, sądzę że gdyby miał kilka kont byłoby tu nadal wesoło.
A tak na marginesie zapytam: czemu dostał banana?
On dobrze gadał, prawie jak ja, kurdę, byłby drugi z pomysłem do ujednolicenia linuxa, czemu takich ludzi się kopie??
WIesz że PKO BP blokuje losowo/wyrywkowo dostęp do obsługi konta kartom Play? Powód jasny: oini nie mają szans na zweryfikowanie użytkownika, z tego samego IP potrafi do banku zalogować się aż kilka osób z różnych rejonów Polski. Ponoć UrządCyfryzacji wziął się za to ale nic jeszcze z tego nei wyszło. Tak naprawdę nie wiadomo dlaczego tak się dzieje i jakim cudem kilku, kilkunastu użytkowników internetu w Play ma te same adresy, roboty w banku od razu blokują, był też ban na Allegro i tak dalej i dalej.

A na to forum prędzej czy później trafi każdy kto choćby trochę otarł się o linuxa. W Polsce są praktycznie tylko dwa takie miejsca, linux.pl i tutaj, zatem nic dziwnego że jest tu dużo ludzi z tym samym ip.


Zrezygnowałem z forum w dniu 2021.01.21 10:47, wszystkie zapytania pozostaną bez odpowiedzi.

lami07

IRC - #linuxiarze.pl w sieci [url="//libera.chat"]libera.chat[/url]
Matrix - #linuxiarze.pl w sieci [url="//matrix.org"]matrix.org[/url]

manet

Człowieku, proszę Cię, błagam, zapoznaj się z tematem pseudo dziedziczenia zakresów IP w sieci Play, napisz do nich, porozmawiaj.
Na jakiej podstawie wnioskujesz iż ja to predator?
Bo jestem inny od klasycyzmu forumowego?
Bo piszę, mówię podobnie do kogoś?
Bo mam podobne porzeby?
Bo mam podobne poczucie humoru?
Podobny styl bydzia, życia, pisania, rozumowania?
Przecież takich jak ja czy predator jest tysiące jak i nie miliony.

Wiesz co jest najgorsze w dzisiejszym świecie? Ino to że nie wolno mieć własnego zdania i być sobą, zawsze trzeba mieć zdanie bliskie zdaniu większości.
Jak dla mnie kolego drogi, ludzkości nastał koniec, szkoda tylko że ja to widzę, nie widziałbym pewnie - gdybym był taki sam jak inni, jak reszta.
No cóż, mam jeszcze prawo aby być sobą, pozwól że ... zostanie tak jak jest.
Nie, nie jestem predatorem czy innym zbanowańcem, nie mam czego się wstydzić i gdybym był predatorem to pisałbym teraz z nicku o nazwie predator2.
Ja nie mam powodów na schowanie samego siebie, naprawdę.
Nikomu niczego złego nie uczyniłem, prócz kilku bajtów pseudo spamu (spamu często na temat).

Wiesz jakie ma wrażenie osoba stojąca na uboczu? Że wy poprostu wystraszyliście się tego predatora, a teraz komuś bardzo podobnemu przypimnacie jego logo.
W jaki sposób mam udowodnić (powiedz), że ja to nie on? Zostać ogółem?
Powiedz, jak udowodnić gdy Ty nie masz możliwości weryfikacji usera...
jak?
Bo powiedziałem że TY TO TY i koniec?
To ma bydź ludzka uczciwość?

Powiedz wprost, wynoś się z forum, zrozumiem, odejdę...
Naprawdę nie zauważyłeś że 30% ruchu na forum w ubiegłym roku to był Predator?
Nie dostrzegasz faktu że kolejne 30% naganiam i ja?
Wprowadźcie zatem ZAKAZ PISANIA, będzie WPROST i BARDZO UCZCIWIE.

Napisałeś: Predator zostaje zablokowany.
Przeczytałem jego wszystkie wpisy i powiem wprost: nie znalazłem podstaw BANANA.
No bo gdzie?
Proszę, napisz i powiedz gdzie on zrobił coś złego...
Fanatyk komputeowiec, nadpobudliwy, gadatliwy ale czy naprawdę SPAMER?

Wiele jego wpisów i pomysłów było na czasie, realnych, rzeczywistych, nie owijał w bawełnę, miał ten swój dziwny styl (każdy ma inny).
Gdyby ten facet jechał bzdurami z kosmosu wziętymi, gdyby farmazonił kompletnie bez sensu ... to rozumiem, ale człowiek ten opierał się jedynie o fakty, często podobnedo moich, mówił wprost co i gdzie jest nie tak, tak jak ja. Gdzie tu jest zło w chwili chęci naprawiania zła?

Ok, daruję sobie dalszy byt, to nie ma sensu.
Trzymajcie się i pozdrawiam.
To mój ostatni wpis, jeśli chcesz to i mnie zbanuj, nie mam sił z tym walczyć.
Zrezygnowałem z forum w dniu 2021.01.21 10:47, wszystkie zapytania pozostaną bez odpowiedzi.

Zobacz najnowsze wiadomości na forum