Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Jaki linux do laptopa

Zaczęty przez lars233, Styczeń 19, 2014, 05:59:40 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

pavroo

#30
To super.

Musisz jednak pamiętać, iz nie dostaniesz automatycznej aktualizacji Thunderbird-a.

Musisz aktualizować go ręcznie. Jak wyjdzie nowsza wersja to ją pobierz i rozpakuj. Usuń starą wersję, czyli katalog /usr/lib/thunderbird/ i wrzuć w to samo miejsce nową, rozpakowana paczkę.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

pavroo

#31
W OpenMandriva jest to pakiet 'icedtea-web', jak przypuszczam.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

lars233

#32
Dzięki wielkie:-) Działa.

lars233

#33
Jeszcze jedno pytanko- nie mogę wejść na czata. Domyslam się, że brakuje javy. Jak to zainstalować w mojej openmandrivie? No i jaką to javę?


lars233

#34
Mam kolejny problemik. Podłączyłem drukarkę. Nie chce drukować. Drukarka to HP Deskjet 1000. Wchodzę w konfigurację drukarek i chcę dadać nową drukarkę ale tam pojawia się okienko i trzeba wpisać adres URI urządzenia. Co tam trzeba wpisać albo jak inaczej zainstalować moją drukarkę? Na płycie ze sterownikami do mojej drukarki nie ma sterowników do Linuxa.

Pozdrawiam.

pavroo

#35
Prawdopodobnie będzie to standardowy adres: localhost
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

lars233

#36
Wpisałem coś takiego ipp://localhost.snafi/ipp

Dalej wybrałem producenta i model drukarki. Na końcu chciałem wydrukować stronę testową ale nie drukuje. Komunikat wyskakuje  Unable to locate printer czyli nie może znaleźć drukarki.

Zobacz najnowsze wiadomości na forum