Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w wątku Administracja.
Wątki z problemami zamieszczone w dziale "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Autor Wątek: [DO ZAMKNIĘCIA]Jak z poziomu Lubuntu Persistant mode moge podejrzec logi win10?  (Przeczytany 167 razy)

Offline Krapik

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +0/-0
"Winda mi stanela miedzy pietrami" tzn. system Billa spadl mi z rowerka i teraz potrzebuje podejrzec logi systemowe.
Pomoze ktos? Mozliwe, ze niedlugo nie bede na tyle responsywny, zeby odpowiedziec, ale jutro na pewno odpowiem :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2020, 03:56:09 pm wysłana przez Krapik »

Offline debbixon69

• Full Member
Odp: Jak z poziomu Lubuntu Persistant mode moge podejrzec logi systemowe windows10?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 06, 2020, 05:16:16 pm »
Olej lubuntu, użyj knoppixa
"LXDE is life, LXDE is love"

Offline Krapik

• Newbie
  • *
Odp: Jak z poziomu Lubuntu Persistant mode moge podejrzec logi systemowe windows10?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 06, 2020, 10:32:07 pm »
No dobrze, ale będę dociekliwy: co mi to ułatwi? Pytam z ciekawości, bo jestem świeżak, nawet do końca konsoli nie potrafię używać.

Offline pavbaranov

• Hero Member
  • Reputacja: +26/-7
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 06, 2020, 10:49:27 pm »
Krótka odpowiedź: można. Tylko po co? Są narzędzia windowsowe, które w zdecydowanie lepszy sposób umożliwią Ci przywrócenie Windows do działania.

Offline Krapik

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 07, 2020, 03:52:07 pm »
Dobra, nie było tematu, na razie i tak nie mam powrotu do windy, bo sam ze swojej głupoty sobie to uniemożliwiłem ::)

Mimo wszystko dzięki za podpowiedzi, pomogliście! :D