Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Problem z wine

Zaczęty przez zyrol81, Wrzesień 12, 2013, 08:35:24 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

zyrol81

Mam niewielki problem z wine. Otóż u mnie na komputerze programy chodzą dobrze, a czasem nawet bardzo dobrze. Bez zacięcia nawet często z wysokimi detalami mogę gry odpalić. Mam jedynie problem z MsOffice, bo niby się instaluje, ale podczas uruchamiania wyskakuje błąd. U mojej małżonki natomiast działa zaledwie znikoma ilość programów i to zarówno w wersji portable jak i tych zainstalowanych. Oboje mamy postawione Ubuntu 13.04. Systemy aktualizowane na bieżąco. Wersje wine są dokładnie te same. Jedyna różnica jest taka, że u niej jest system 32-bitowy a u mnie 64-bitowy. Wyjaśni mi to ktoś, bo mnie już pomysłów brakuje.

sovtware

#1
Witaj Szczerze mówiąc sam używam Ubuntu lecz wersję 12.04 LTS 32 bity w czym tkwi problem nie wiem ale nie raz się spotkałem ze w Dystrybucjach 64 bitach są problemy z Wine lub z innymi programami a na 32 bitach wszystko chodzi jak znajdę rozwiązanie napiszę i postaram się pomóc

Zobacz najnowsze wiadomości na forum