Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

brak dostępu do partycji i katalogów

Zaczęty przez janusz30, Kwiecień 12, 2020, 07:18:56 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

janusz30

Witam. Posiadam dysk 1 TB , na którym są 4 partycje. Na jednej jest Linux Ubuntu a na drugim dysku Linux Mint....Ubuntu widzi dwie pozostałe partycje ale plików w katalogach nie można odtworzyć ani skopiować. Brak dostępu, nie jesteś uprawniony itp. Na Linux Mint jest podobnie, teraz nie wiem co zrobiłem ale nie widzi Mint innych partycji a jak wcześniej widział to partycję ubuntu czytał bez problemu, trzecią partycję katalog KINO bez problemu ale musiałem kliknąć uruchom jako administrator, na czwartej partycji co znajduje się tylko jeden katalog z filmami nie moge zrobić nic, ani skopjować ani odtworzyć nic. Brak dostępu. Mojego komputera tylko ja używam i nikt poza mną. Chciałbym mieć dostęp do wszystkich dysków bez problemu. Jak to zrobić. Nie mam dużego pojęcia o komendach w terminalu. Proszę o pomoc.

lami07

IRC - #linuxiarze.pl w sieci [url="//libera.chat"]libera.chat[/url]
Matrix - #linuxiarze.pl w sieci [url="//matrix.org"]matrix.org[/url]

Zobacz najnowsze wiadomości na forum