Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Pomoc w uzyskaniu dystrybucji Linuksa

Zaczęty przez Albedo 0.64, Lipiec 28, 2013, 07:38:38 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Albedo 0.64

W kilku postach na forum użytkownicy piszą, że korzystają z wolnych, mobilnych łączy internetowych z limitami transferu i mają problemy z pobraniem obrazów iso, szczególnie tych większych. Z drugiej strony, wielu z nas posiada szybkie i wydajne połączenia bez limitów danych, mają więc spore kolekcje nagranych nośników z różnymi dystrybucjami. W związku z tym mam propozycję utworzenia na forum tematu/działu pod nazwą np. "Rozdajemy Linuksa". W tym miejscu mogą się ogłaszać forumowicze, którzy mają "na zbyciu" nośniki z systemami linuksowymi i tacy, którzy chcieliby takie pozyskać. Sam posiadam co najmniej kilkanaście płyt CD/DVD które chętnie udostępnię potrzebującym a w przypadku SparkyLinux mogę specjalnie w tym celu pobrać dowolną wersję i nagrać na płytę. Proponuję następujący sposób wymiany: "potrzebujący" wysyła pocztą "rozdającemu" czysty nośnik a w zamian otrzymuje tą samą drogą nagraną płytę z wcześniej ustaloną przez zainteresowanych zawartością. Do uzgodnienia pozostaje sposób kontaktu i wymiany adresów pocztowych, który pozwoli na zachowanie prywatności obu stron. Najlepszy będzie chyba kontakt na pw lub za pośrednictwem administratora. Mogę podjąć się tej roli i udostępnić adres email w charakterze skrzynki kontaktowej oraz moderować ten dział by nie obciążać dodatkowo naszych Administratorów.

Co Wy na to? Oczekuję na opinię czy ma to sens i pomysły jak to dobrze zorganizować.



MX Linux Xfce
Linux registered user 556565

amazing456

#1
Jak dlamnie opcja bardzo dobra . Ja jestem za .

Viking_BB

#2
Możecie na mnie liczyć :)

Zobacz najnowsze wiadomości na forum