Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Przechwytywanie myszki

Zaczęty przez Garu, Luty 23, 2020, 11:29:09 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Garu

Zainstalowałem dla testu najnowszy virtualbox. I pobrałem takie minimalistyczne systemy jak kolibrios, puppy linux, debian 32 bit. Nie działa przechwytywanie myszki, wyskakuje tylko, że obecny system nie wspiera przechwytywania myszy, klawiatura działa. Także przy instalacji debiana nie mogłem dokończyć instalacji, myszka i touchpad nie działają. Doszedłem do miejsca gdzie wystarczyło wciskanie entera, a potem trzeba było coś tam kliknąć i zonk.

rzax666


CDeB

Możesz skakać po opcjach instalatora Debiana używając Tab, zaznaczając spacją, potwierdzając Enterem.
Bo, jak się okazuje, kolorowy pejzaż utkany z pragnień, który tworzymy w głowie, natychmiastowo może zostać zamazany kleksem rozczarowania.

lami07

Wątek utworzony blisko rok temu. Mało prawdopodobne by autor nadal czekał na odpowiedź.
IRC - #linuxiarze.pl w sieci [url="//libera.chat"]libera.chat[/url]
Matrix - #linuxiarze.pl w sieci [url="//matrix.org"]matrix.org[/url]

CDeB

Nie zauważyłam, faktycznie małe szanse by nadal czekał ;)
Bo, jak się okazuje, kolorowy pejzaż utkany z pragnień, który tworzymy w głowie, natychmiastowo może zostać zamazany kleksem rozczarowania.

Zobacz najnowsze wiadomości na forum