Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Trudne sprawy , rozwód z Wieśdołsem

Zaczęty przez Avaru, Luty 18, 2020, 09:58:11 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Avaru

Clear linux także sprawdzę , aktualnie sprawdzam solusa ale tylko live na mnie zrobiło wrażenie , po instalacji i sprawdzeniu podziękowałem . Fedora z kde niestety po czystej instalacji spina na starcie zaczeła się sypać nawet po przestawieniu panelu w inną krawędź ekranu , wpisanie w terminal jakiejś komendy zwieszało system , podziękowałem . Dziś jeszcze pobiore Manjaro z KDE zobaczę jak to działa oraz wersja Gnome , możecoś się poprawiło .
@ciubaka mi suse może by pasował ale jak na starcie jest walka z systemem aby ruszyć , gdzie inne dystrubucje startują bez problemu .
@ pavbaranov gnome na manjaro moim zdaniem prócz firefoxa działał o wiele þłynniej niż na fedorze i nie było niespodzianek typu zwiecha systemu po wpisaniu komendy w terminal co na fedorze nawet na gnome zdarzyło mi się kilka razy .

Predator

Ja zasiadłem w sobotę na Manjaro z Xfce i jakdotąd jest ok. Po kilku latach siedzenia na linuxie i sprawdzeniu wielu dystrybucji (zaczynałem na Ubuntu) nadal podtrzymuję że kolejność jest taka a nie inna: Arch, Archopodobne, Debian, Fedora, reszta ... I tak z czasem nauczysz się Archa, nie marnuj życia, ucz się od dziś...

Zobacz najnowsze wiadomości na forum