Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Cytowanie wybranego tekstu interlokutora

Zaczęty przez MSki, Listopad 07, 2019, 07:20:12 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

MSki

Nie wiem, czy temat ten był już poruszany, gdyż ciężko, z racji braku czasu, przebrnąć mi i przeczytać wszystkie propozycje usprawniające i nieuprzyjemniające Userom pracę na Forum.
Jest "przycisk" cytuj, ale gdy zaznacza się tylko wybrany fragment do zacytowania, to wkleja się całość wpisu interlokutora.
Na wielu forach, w których życiu uczestniczę, są dwa takie "przyciski", jeden do cytowania całości wpisu, a drugi do cytowania tylko zaznaczonego fragmentu wypowiedzi.
Czy można dodać ten dodatkowy "przycisk", czy może ja coś źle robię, że całość tekstu jest cytowana ?

robson75

Np. ja to robię tak, gdy chcę kogoś zacytować ale tylko we fragmencie, to po prostu usuwam klawiszem Backspace niepotrzebny fragment cytowanego tekstu.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

MSki

A co, jeśli ktoś się rozpisze i będziesz chciał się odnieść do poszczególnych zdań ?
Chyba nowy silnik Forum udostępnia takie "atrakcje" dla Userów ?

Zobacz najnowsze wiadomości na forum