Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Brak odnośnika do forum

Zaczęty przez zorin, Luty 01, 2020, 05:45:54 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

zorin

Na stronie głównej linuksiarze.pl nie ma żadnego odnośnika do forum, czy go nie widzę? Ostatnio przesuwałem stronę na sam dół i tam były tematy z forum i poprzez nie klikałem i wchodziłem na to forum. Od kilku dni na dole głównej strony są tylko newsy. Wiem, że mogę dodać do zakładek bezpośrednio link forum.linuksiarze.pl ale to dość dziwne, że nie ma na górze strony odnośnika do tego forum. Ewentualnie może ublock wycina mi link przekierowujący do forum?

pavroo

Link do forum dodany do głównego menu, dzięki.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

zorin

Przez dwa dni nie można było wchodzić z głównego linku https://forum.linuxiarze.pl/ Trzeba było wpisać w przeglądarkę forum linuksiarze.pl i jakiś wątek, dopiero przez ten wątek dało radę wejść.

pavroo

Przenosiny na nowy serwer, dane były na obydwu.
Teraz forum i wszystkie serwisy są podpięte pod nowy, powinno już działać ok.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

Zobacz najnowsze wiadomości na forum