Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Wasze screeny z pulpitu :)

Zaczęty przez sovtware, Październik 28, 2013, 04:01:50 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

microsofter

fajne te wasze pulpity, bajeranckie tapety i ładne ikony
były: MS Windows, Sun Solaris, Oracle Solaris; jest: OpenSolaris + m0n0wall + Solaris powered NAS

ciubaka

#226
A oto mój system bazowy - SPARKY.








PomPom


U mnie stale proste GNOME, tylko się podkładka zmieniła.
myk byle jak jako tako

MSki

#228

MSki

Tapeta z neta - pod "maską" system StormOS, fork Arch'a.




MSki

Jak to mówią - "widziały gały co brały". Nie instaluje się systemu, którego się zupełnie nie zna, lub forka na nim opartego. Zarzuty o zapożyczoną nazwę StormOS można stawiać jedynie deweloperom tego distra, a nie mnie. Dla mnie sama nazwa systemu nie stanowi żadnego problemu, bo równie dobrze mógłby się nazywać "SokzBurakaOS", byle był systemem lub forkiem, który będzie stabilnie działał.
Nie martwiłbym się zbytnio o to, że deweloperzy odpuszczą kiedyś i użytkownik StormOS pozostanie z "ręką w nocniku" bo distro to jest w zasadzie Arch'em z ułatwiającym instalację instalatorem graficznym ..podobnie jak kilka innych opartych na Arch'u forkach.
Ja nie "dotykam" distr spod znaku BSD i Solaris, bo to nie moja bajka.

microsofter

Cytat: MSki w Wrzesień 18, 2021, 02:39:24 PMZarzuty o zapożyczoną nazwę StormOS można stawiać jedynie deweloperom tego distra, a nie mnie.
Z takim zamyslem napisalem tamto zdanie.[
CytatJa nie "dotykam" distr spod znaku BSD i Solaris, bo to nie moja bajka.
A ja Archa, Gentoo i Slackware.
były: MS Windows, Sun Solaris, Oracle Solaris; jest: OpenSolaris + m0n0wall + Solaris powered NAS

solaris7


MSki


Piotr_1988

Fedora Silverblue  |  Rocky Linux  |  NomadBSD

robson75

Oj dawno nie wrzucałem tu swojego screenu pulpitu, u mnie po staremu jak zwykle xfce4+compiz.

Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

PomPom


Ubuntu 22.04, bo miałem okazyjnie pojawiający się problem z 21.10 i uznałem, że naprawię to najlepszą możliwą metodą (albo nie). Pomogło.
myk byle jak jako tako

Dariusz 21

Cytat: PomPom w Grudzień 30, 2021, 06:12:46 PM

Ubuntu 22.04, bo miałem okazyjnie pojawiający się problem z 21.10 i uznałem, że naprawię to najlepszą możliwą metodą (albo nie). Pomogło.
Jak ci sie uzytkuje ta wersje ubuntu 22.04 ?

MSki


Piotr_1988

Fedora Silverblue  |  Rocky Linux  |  NomadBSD

Zobacz najnowsze wiadomości na forum