Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Wasze screeny z pulpitu :)

Zaczęty przez sovtware, Październik 28, 2013, 04:01:50 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

MSki

#210
...

pavbaranov



PomPom


Starszy lapek się nudził, to sobie pokompilował trochę.
myk byle jak jako tako

MSki

#214
 :)

Piotr_1988

Od dwóch miesięcy na starym laptopie siedzi CentOS 8. Dopiero go sobie po malutku układam, ale mam nawet LibreOffice 7 - rewelacja!!! Także jak wszystko będzie działać tak jak działa, zapewne zgodnie z założeniem CentOS posiedzi tu przez wiele lat.

Fedora Silverblue  |  Rocky Linux  |  NomadBSD

damian788


MSki

Był MX-19.3 ..jest PCLinuxOS - Mate z kernelem 5.9.10



PomPom


https://i.imgur.com/a1c62BZ.png
Kupiłem konsolę, więc pozbyłem się Windowsa ze stacjonarki i wylądowało tam Gentoo.
myk byle jak jako tako

Piotr_1988



Na drugim laptopie zainstalowałem MocaccinoOS. Następca Sabayona z nowym managerem pakietów. Póki co distro w fazie alpha. Zostawię na dysku i zobaczę jak się będzie rozwijać w najbliższych miesiącach. :)

https://www.mocaccino.org/
Fedora Silverblue  |  Rocky Linux  |  NomadBSD

microsofter

Mój nowy pulpit!

Na razie pusto i ponuro, bo świeżo postawiony, goły OS (btw, to mój pierwszy w życiu post nie z Windows).
były: MS Windows, Sun Solaris, Oracle Solaris; jest: OpenSolaris + m0n0wall + Solaris powered NAS

MSki

A u mnie bez zmian, od kilku miesięcy PCLinuxOS 2021.02 MATE (po bieżących aktualizacjach i dopieszczeniu)


D35CART35

#222

Piotr_1988




Na głównym komputerze oczywiście Fedora 34.

GNOME 40.1 - niektórym się podoba, inni nie zdążyli się przyzwyczaić.
Fedora Silverblue  |  Rocky Linux  |  NomadBSD

ciubaka

#224



Dziękuję @lami i przepraszam.
To mój system uzupełniający.
Czyli ŁUK.



Zobacz najnowsze wiadomości na forum