Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Wasze screeny z pulpitu :)

Zaczęty przez sovtware, Październik 28, 2013, 04:01:50 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

San Dimas

'Dla tych raperów największe marzenie to żeby zagrano ich w Esce
Jadą taryfą, usłyszą Pitbulla i myślą "ej k***a, ja też chcę".'

Oczkins92

Cytat: Dziadek Starowinek w Kwiecień 29, 2018, 08:49:51 PM

https://i.imgur.com/ZDrVfDS.png

Moje MATE standardowe z Manjaro. Bawię się niewygodnym terminalem.
Bardzo mi się podoba ten terminal
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

gom1

Cytat: Oczkins92 w Maj 03, 2018, 09:50:36 AM
Bardzo mi się podoba ten terminal
Fajnie wygląda w fullscreenie bez ramek :-D
Wszędzie dobrze, ale w /home najlepiej

PomPom

#138

Jedyne sensowne zastosowanie u mnie :I



Mały update :I
myk byle jak jako tako

PomPom

#139
Nie ładuje Ci obrazka. Link musi być bezpośrednio do pliku.
myk byle jak jako tako

San Dimas

'Dla tych raperów największe marzenie to żeby zagrano ich w Esce
Jadą taryfą, usłyszą Pitbulla i myślą "ej k***a, ja też chcę".'

Albedo 0.64

#141
   

uff... nareszcie się udało... ale nie ma czego podziwiać. Prosto i przejrzyście (po porządkach na pulpicie).
MX Linux Xfce
Linux registered user 556565

debbixon69

#142
też się pochwalę pulpitem, a co? XD
w sumie to pulpitami, ale co tam



 

 




bo jedno distro to za mało
"LXDE is LIFE, LXDE is LOVE" | Debian 12 64-bit + LXDE | Debian rządzi, Debian radzi, Debian nigdy Cię nie zdradzi !

PomPom

#143
O panie, tyle debianów pan masz :D Ikonka LMDE w neofetch jest świetna. Uwielbiam tę debianową wariację, a nie identyczną ikonę, co Mint normalny.




Jako że naprawiłem sobie Operę i dodałem przyciski na panel, to sobie zrobiłem kopię swojego ustawienia na GNOME3, tylko z innym menu (tutaj Brisk). Na co dzień mam inny schemat, ale mam zapisanych kilka, więc luz w przełączaniu. Za dock robi Plank.
myk byle jak jako tako

debbixon69

#144
Cytat: Dziadek Starowinek w Maj 08, 2018, 08:12:48 PM
O panie, tyle debianów pan masz :D

W sumie to 5 (Debian, LMDE, MX Linux, Lubuntu, Siduction)

Trzy screeny są ze zwykłego debiana,  a reszta z forków.

Obecnie siedzę teraz na siductionie i jest całkiem spoko jak na dystrybucję opartą na niestabilnym debianie  ;)  8)

EDIT: Teraz 6, Linux Mint dołączył do kolekcji
"LXDE is LIFE, LXDE is LOVE" | Debian 12 64-bit + LXDE | Debian rządzi, Debian radzi, Debian nigdy Cię nie zdradzi !

San Dimas



W Archu dobrze, ale w Debianie najlepiej.
Wróciłem i nie zanosi się żebym się gdzieś wybierał.
Nawet taperę sobie ustawiłem "debianowską" - tak lubię to distro.
'Dla tych raperów największe marzenie to żeby zagrano ich w Esce
Jadą taryfą, usłyszą Pitbulla i myślą "ej k***a, ja też chcę".'

gom1

A ja nie mam swojej ulubionej dystrybucji. OK, mam swoje ulubione środowisko (Xfce), przeglądarkę (Chromium, chociaż ostatnio zerkam na Firefoksa*) i narzędzia, ale dystrybucji ciągle szukam.. a może właściwie nie mam czego szukać? :-)

* obawiam się, że Google pójdzie drogą Apple i zamknie userów w swoim ekosystemie - a tego najbardziej nie lubię
Wszędzie dobrze, ale w /home najlepiej

PomPom

San, ukradnij libfreetype6 z sida - protip co do czcionek. Natychmiastowa poprawa, lekarze go nienawidzą...

gom1, cokolwiek robi robotę :I Jednego dnia uwielbiasz distro X, drugiego dnia X nie działa na tym super thinkpadzie, którego dostałeś od bezdomnego i musisz Y.
myk byle jak jako tako

San Dimas

@gom: Mam dokładnie te same odczucia co ty - też coraz bardziej rozglądam się alternatywami dla chrome czy gmaila.
A używałem ich niemal od początku - gmaila jeszcze w gimnazjum gdy trzeba było mieć zaproszenia.
Jak widać na załączonym obrazku też jeszcze firefoxa nie przeinstalowałem - jak już pisałem na szałcie - nie jest zły, ale pewne rzeczy nie działają tak jak powinnny.
Niedługo zamierzam sprawdzić vivaldi.

@dziadek:
Okiej - sprawdzę - ale to może być wina tego że mam rozdzielczość 1366x768 w laptopie :P
'Dla tych raperów największe marzenie to żeby zagrano ich w Esce
Jadą taryfą, usłyszą Pitbulla i myślą "ej k***a, ja też chcę".'

gom1

Akurat jeśli chodzi o dystrybucje linuksowe, to jest dokładnie tak samo jak z moją ulubioną pozycją..

.. cieszę się, że biorę udział :-D
Wszędzie dobrze, ale w /home najlepiej

Zobacz najnowsze wiadomości na forum