Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Wasze screeny z pulpitu :)

Zaczęty przez sovtware, Październik 28, 2013, 04:01:50 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Sajmon

Cytat: Oczkins92 w Marzec 21, 2018, 09:04:34 PM
I ci nie zepsuł się po upgradzie?

Działa/ło wszystko po aktualizacji choć zniknęła na krótko ikonka drukarki.


Pozdr.

gom1

Mój "służbowy" desktop:



Nawet w robocie trzeba się czasem rozerwać ;-)
Wszędzie dobrze, ale w /home najlepiej

PomPom

To iksfycye czy mate? :I

Swoją drogą, wtyczka od podglądu obrazka działa tak, że w sumie średnio działa przy obrazkach o większej rozdzielczości, a operka mi nie chce pokazać ewentualnego linka do obrazka :I Niefajno.
myk byle jak jako tako

gom1

Wszędzie dobrze, ale w /home najlepiej

lami07

IRC - #linuxiarze.pl w sieci [url="//libera.chat"]libera.chat[/url]
Matrix - #linuxiarze.pl w sieci [url="//matrix.org"]matrix.org[/url]

robson75

#110
Ja również, Xfce+Compton

Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

PomPom


https://i.imgur.com/xLPLC0p.png

Postawiłem sobie cel: mieć możliwość testowania Archa bez instalacji i bez użycia pochodnych. Z zastosowaniem jednego myku da się :D Trzeba tylko zwiększyć partycję / dla systemu live, bo ta była tak mała, że nie mieściły się Xy. sudo pacman -Sy xorg lxde lightdm lightdm-gtk-greeter xf86-video-intel + małe edycje w konfigach i się odpala :D
myk byle jak jako tako

Oczkins92

Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

PomPom

Cytat: Oczkins92 w Kwiecień 23, 2018, 06:57:29 PM

Niech żyje Windows 10! :-*
Wygląda jak baba z wąsami i brodą :I
myk byle jak jako tako

robson75

Cytat: Oczkins92 w Kwiecień 23, 2018, 06:57:29 PM
Niech żyje Windows 10! :-*

Oczkins92 Chyba pomyliłeś fora, po kiego takie ochydztwo wrzucać na kulturalnym forum Linuxa.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

pavroo

#115
Tak dla ścisłości, publikacja zrzutów ekranu Windy jest nielegalna.
Microsoft License Terms  pkt 2 Ograniczenia:
Przykładowo niniejsza Umowa nie daje Licencjobiorcy żadnego prawa, aby:
(ii) publikować, kopiować (w celu innym niż wykonanie dozwolonych kopii zapasowych), wynajmować, wydzierżawiać lub wypożyczać oprogramowanie;

Jeśli uznamy tapety, ikony, motyw jako własność intelektualną należącą do MS to jest to łamanie prawa i... zrzut musi być usunięty.

Poza tym, ekscytacja zamknięto-źródłowym systemem operacyjnym na forum stricte linuksowym jest raczej... niesmaczne.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

PomPom

Cytat: pavroo w Kwiecień 23, 2018, 08:09:37 PM
Tak dla ścisłości, publikacja zrzutów ekranu Windy jest nielegalna.
Microsoft License Terms  pkt 2 Ograniczenia:
Przykładowo niniejsza Umowa nie daje Licencjobiorcy żadnego prawa, aby:
(ii) publikować, kopiować (w celu innym niż wykonanie dozwolonych kopii zapasowych), wynajmować, wydzierżawiać lub wypożyczać oprogramowanie;

Jeśli uznamy tapety, ikony, motyw jako własność intelektualną należącą do MS to jest to łamanie prawa i... zrzut musi być usunięty.
Oczywiście nie jest nielegalna... chyba nie jest... ? :I

Ogólnie takie właśnie rzeczy mnie odpychają od Windowsa jako mój system do codziennego użytku i tej słynne "pracy". Kij wie, co tak naprawdę mogę, a co nie. Nikt tego pewnie nie sprawdzi, ale to nadal irytująca bzdura. Albo kiedy mój system jest legalny w pełni? Najwyraźniej wtedy, gdy mam zestaw dowodów na to. Apple to już w ogóle odwala z tym, jak bardzo ICH PRODUKT JEST ICH, a nie twój...
myk byle jak jako tako

Albedo 0.64

Cytat: Robert75 w Kwiecień 23, 2018, 07:33:49 PM
Cytat: Oczkins92 w Kwiecień 23, 2018, 06:57:29 PM
Niech żyje Windows 10! :-*

Oczkins92 Chyba pomyliłeś fora, po kiego takie ochydztwo wrzucać na kulturalnym forum Linuxa.

A jak się dobrze przyjrzeć to wcale nie jest W10 tylko sam temat graficzny. Widać ikonę katalogu domowego. Takie coś w windzie nie ma miejsca. Oczkins92, mam rację?
MX Linux Xfce
Linux registered user 556565

lami07

Jako osoba mająca wątpliwa przyjemność korzystania przez pewien czas z w10 (w10m również) pozwolę sobie odpowiedzieć za Oczkina. Tak. Masz rację.
IRC - #linuxiarze.pl w sieci [url="//libera.chat"]libera.chat[/url]
Matrix - #linuxiarze.pl w sieci [url="//matrix.org"]matrix.org[/url]

Oczkins92

Nie no spokojnie.To tylko motyw win 10 dla Mate'a.Niektórzy już zgadli że to nie windows 10 np. Albedo i Lami.
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

Zobacz najnowsze wiadomości na forum