Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Wasze screeny z pulpitu :)

Zaczęty przez sovtware, Październik 28, 2013, 04:01:50 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

robson75

Dawno nikt nie wrzucał swojego screenshota pulpitu, to może ja :)


Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

PomPom


Patrzyłem czcionki, żeby były ładne, ale nierówne są niestety :/ Z tego powodu mi póki co bliżej już do Ubuntu, ew. do Debiana testing.


A tutaj Arch do zabawy, którym mi się nie chce bawić póki co i tylko aktualizuję. Ten czcionki ma śliczne.
myk byle jak jako tako

PomPom


Home, sweet /home :D Ubuntu MATE ulżyło mi w fochu na Linuxa. Śliczne czcionki, wygodny system... Warto było wrócić na sprawdzone distro, tylko tym razem w wersji 17.10, bo akurat taki obraz miałem pobrany. Nie zmieniałem praktycznie nic, bo już prosto z pudełka jest bardzo przyjemnie.
myk byle jak jako tako

dashat

#93
Terminal z ohmyzsh wygląda cudownie. Od razu czuć różnicę po zmianie powłoki z bash na zsh.

robson75

Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110



Sajmon


Oczkins92

Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

gom1

Cytat: Oczkins92 w Marzec 20, 2018, 04:00:52 PM
To Sparky?
Sparky zgłasza się jako.. Sparky :-)
gom1@sparky-chieftec:~$ lsb_release -a
No LSB modules are available.
Distributor ID: Sparky
Description: SparkyLinux
Release: 4
Codename: Tyche


To jest prędzej Ubuntu MATE. 18.04 (beta).
Wszędzie dobrze, ale w /home najlepiej

Oczkins92

Z rozpędu nie przeczytałem :o
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

PomPom

#101
Coś jednak w tym jest, bo bliżej temu do domyślnego wyglądu Sparky, aniżeli do UbuMATE.

-----

Domowy laptop reszty domowników. Dualboot z Win10, ale praktycznie ciągle używane jest Kubuntu. Co jakiś czas tylko aktualizuję, a reszta sobie wygodnie siedzi bez potrzeby jakiejś zmiany. Jądro 4.13 dobrze współgra z dość nowym lapkiem. Plasma 5.8 z PPA.


Zainstalowany CloverOS wskazuje na bycie Gentoo :I Zaczyna podobać mi się trochę ten system, ale co krok jakaś trudność i sam nie wiem, czy bym się z nim polubił na dłuższą metę. Niech sobie siedzi w virtualce. Bardzo fajnie działa, czuć wydajność sporą. Lubię logo Gentoo; może dlatego, że jest rzadko spotykane.
myk byle jak jako tako

Sajmon


Oczkins92

Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

PomPom

Dlaczego miałby mu się zepsuć?
Nie wiem, czy o to chodzi, ale to są dwa różne systemy, nie jeden zmieniony.
myk byle jak jako tako

Zobacz najnowsze wiadomości na forum