Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Wasze screeny z pulpitu :)

Zaczęty przez sovtware, Październik 28, 2013, 04:01:50 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

hubot_

#75
Dalej mój ukochany Debian buster/sid z GNOME:

Stacjonarka: Slackware Xfce
Laptop: Debian GNOME | Gentoo i3 (do testów)

hubot_

Wrzucam jeszcze Manjaro Xfce ładnie wystrojone na wirtualnej maszynie:

Stacjonarka: Slackware Xfce
Laptop: Debian GNOME | Gentoo i3 (do testów)

lami07

#77


Esencja reguły KISS: Xfce+Compton. Nic dodać, nic ująć.
IRC - #linuxiarze.pl w sieci [url="//libera.chat"]libera.chat[/url]
Matrix - #linuxiarze.pl w sieci [url="//matrix.org"]matrix.org[/url]

robson75

Ja bym jeszcze doinstalował z Synaptic-a Conky-manager, żeby mieć choćby niewielki obraz co się dzieje w systemie.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

PomPom

Ofuj, nie. Conky by tak zepsuło ten przyjemny dla oka pulpit, że aż szkoda. Schludnie, czysto. Bardzo ładnie.
myk byle jak jako tako

gom1

Cytat: Dziadek Starowinek w Listopad 08, 2017, 02:27:50 PM
Ofuj, nie. Conky by tak zepsuło ten przyjemny dla oka pulpit, że aż szkoda. Schludnie, czysto. Bardzo ładnie.
Potwierdzam :-)
Wszędzie dobrze, ale w /home najlepiej

Oczkins92

lami07 mam pytanko jak się sprawuje Sparky z XFCE?Głównie mi chodzi o rzecz związaną z wybudzaniem laptopa i usypianiem poprzez zamykanie klapy.
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

lami07

Na moim lapku, jak i laptopie żony (Acer) nie ma problemów z usypianiem i wybudzaniem(xfce) . Sparky z Mate sypie sie przy wybudzaniu ( każde distro z mate na moim lapku nie radzi sobie z wybudzaniem). Sparky z cinnamon działa dobrze. Sparky z openbox również działa prawidłowo. Więcej DE narazie nie testowałem  ;)
IRC - #linuxiarze.pl w sieci [url="//libera.chat"]libera.chat[/url]
Matrix - #linuxiarze.pl w sieci [url="//matrix.org"]matrix.org[/url]

Oczkins92

Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

lami07

IRC - #linuxiarze.pl w sieci [url="//libera.chat"]libera.chat[/url]
Matrix - #linuxiarze.pl w sieci [url="//matrix.org"]matrix.org[/url]

PomPom

#85

Wybrałem jednak Cinnamona, bo na dużym ekranie wygląda nieźle.
EDIT. Wgrałem szybko na świeżo z netinst i już mam sporo mniejszą liczbę pakietów :)
myk byle jak jako tako

PomPom


Arch postawiony z nudów. No i w sumie trochę się stęskniłem za jakimś systemem do zabawy. Wirtualka z Archem akurat pasuje :D Jak ma się ogarnięty proces instalacji i wie jak szukać dodatkowych informacji, to takie składanie Archa jest przyjemnym zajęciem.
myk byle jak jako tako

Oczkins92


Po wielu latach zgrzytów z powodu niespodzianek powrót KDE!Pomimo że jest najcięższy ale mnie tak zauroczył i tak mi wygodnie się pracuje nad nim że sobie go pozostawię.Uwielbiam jego konfigurowalność.
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

Oczkins92


Jednak zgrzyt pozostał. Wszędzie dobrze ale Mate najlepiej dla moje lapka
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

PomPom

MATE świetne na laptopy, bo dobrze gospodaruje miejscem na ekranie, a jest też lekkie i rozwija się zauważalnie. Kieeeeeedyś miałem to środowisko za nieporozumienie, ale to chyba po prostu dlatego, że Mint "sprzedawał" je w okropnej formie.
myk byle jak jako tako

Zobacz najnowsze wiadomości na forum