Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Wasze screeny z pulpitu :)

Zaczęty przez sovtware, Październik 28, 2013, 04:01:50 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Oczkins92

Cytat: Dziadek Starowinek w Wrzesień 29, 2017, 11:58:41 PM

Taki wygląd systemu na stacjonarce. Kiedyś może podmienię MATE na Plasmę, jak na laptopie podmienię kiedyś Plasmę na GNOME3.
Bardzo mi się podoba ten Mate na Archu. Aż mnie mocno kusi sobie zainstalować go.Mate w sumie powstał dzięki społeczności Archa
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

PomPom

W sumie to tylko domyślne MATE 1.18 z mate-menu i odpowiednimi motywami (które zresztą są napisane w neofetchu) :D
myk byle jak jako tako

Oczkins92

#62

Wszędzie dobrze ale na razie najlepiej w Manjaro  ::)
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

PomPom

#63
Cynamon widzę :D



Manjaro GNOME z Dash to Dock i Pixel Saver.
myk byle jak jako tako

Oczkins92

Jednak jest najwygodniejszy,najstabilniejszy ze wszystkich "ciężkich" środowisk
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

PomPom

Mnie bliżej po drodze z GNOME albo KDE, jeżeli chodzi o te cięższe środowiska.
myk byle jak jako tako

Oczkins92


Jednak po wielu ,,wpadkach"Cinnamona powróciłem po bardzo długim czasie do XFCE.Wybór padł ze względu na to że nigdy mi się nie popsuł. Już nawet bez problemu się wybudza (przynajmniej na razie)
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

robson75

Oczkins92 A co takiego złego się dzieje w systemie Manjaro Cinnamon, myślę że nie Miałeś awarii Cinnamona?
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

PomPom

Xfce to jednak klasa. Rozwija się powoli, ale jest konkretne. Sam zastanawiam się nad przyodzianiem Debiana w Xfce, jak się zdecyduję na powrót do Biedana.
myk byle jak jako tako

gom1

Wszędzie dobrze, ale w /home najlepiej

robson75

gom1 Czy Mógłbyś mi wyjaśnić co to za Malinka, ponieważ użyłeś tego słowa już kilkakrotnie, a ja nie wiem o co kaman.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

gom1

Wszędzie dobrze, ale w /home najlepiej

Oczkins92

Cytat: Robert75 w Październik 23, 2017, 02:58:33 PM
Oczkins92 A co takiego złego się dzieje w systemie Manjaro Cinnamon, myślę że nie Miałeś awarii Cinnamona?
No niestety częste awarie i jeszcze coś dzieje się w niektórych grach np. menu zamarza w Xonotic itd.
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

robson75

Ja używając Manjaro Cinnamon (około 8 miesięcy) nie miałem ani jednej awarii Cinnamon-a. A powód przejścia na Xfce jest taki że mój sprzęt nie jest pierwszej młodości, więc postanowiłem odciążyć trochę mój piec instalując właśnie Xfce.

Tak na marginesie, to ten związek z Xfce będzie trwał i trwał, nie wyobrażam sobie przejścia z Xfce na inne DE.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

Oczkins92

XFCE jest  jak stara kochanka  ::)
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

Zobacz najnowsze wiadomości na forum