Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Wasze screeny z pulpitu :)

Zaczęty przez sovtware, Październik 28, 2013, 04:01:50 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

gom1

Wszędzie dobrze, ale w /home najlepiej

Oczkins92

Cytat: Oczkins92 w Wrzesień 06, 2017, 12:29:54 PM
Przedstawiam moją drugą ulubioną dsytrbuję gdzie Cinnamon działa stabilnie.Sparky Linux! ::)
[img https://zapodaj.net/1a317cb8e1fb4.png.html /img]http://
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

gom1



Czyli:
[img]https://zapodaj.net/images/1a317cb8e1fb4.png[/img]

Fajna tapeta :-)
Wszędzie dobrze, ale w /home najlepiej

Oczkins92

Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

gom1

Wszędzie dobrze, ale w /home najlepiej

PomPom



Postanowiłem kontynuować swoje ogrywanie serii Legacy of Kain, ale Soul Reaver 2 działał dość kiepsko. Poświęciłem chwilę i zainstalowałem Minta z Cinnamonem. Jeszcze się zobaczy, jak będzie się sprawował.
myk byle jak jako tako

Oczkins92

Fajnie wygląda Cinnamon w Mincie i chyba nie czy ja dobrze pamiętam miał możliwość odinstalowania programów z poziomu menu programów.Soul Reaver 2 słabo chodzi?A jaką masz grafę?Ja chce zdobyć w CD-Action Legacy of Kain :Defiance i popykać sobie przez wine
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

robson75

A po co uruchamiać Soul Reaver przez Wine, skoro można pograć sobie przez emulator PCSXR. Sprawdzałem i działa.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

PomPom

Oczkins92, słabo chodził, bo miał problem z okropnym tearingiem i dostawał sekundowych wcięć. Na Mint'cie działa bezproblemowo.

Robert75, chodzi o Soul Reaver 2 na PS2/PC. I wolę odpalić przez wine, skoro już kupiłem serię na Steamie. Nie przepadam za emulacją.
myk byle jak jako tako

hubot_

Gentoo z menedzerem okien i3wm:

Przygotowalem sobie Linuxa w wersji live na USB, wiec moge przerabiac pulpit jak chce.
Stacjonarka: Slackware Xfce
Laptop: Debian GNOME | Gentoo i3 (do testów)

PomPom

Pobawiłem się trochę ArchLabsem. Bardzo lubię tę dystrubucję i jest ona moim wyborem, gdybym zdecydował się na Openbox. Ma swoje problemy, ale to zapewne wynika z mojej nieznajomości OB.
myk byle jak jako tako

PomPom



Znowu wirtualka. Pokazałbym Manjaro, które stoi na stacjonarce, ale ono jest ot tak i czeka na Xfce 4.14, jeżeli po drodze go nie wywale za jego idiotyzmy. Zachęcony moim naprawieniem problemu z Operą, postanowiłem sobie postawić Archa na wirtualce. Opis instalacji się zmienił sporo. Ostatnio instalowałem arch-anywhere, to nie zauważyłem, ale teraz leciałem po tradycyjnemu. Jest moim zdaniem prościej i bardziej przejrzyście. Bardzo dobrze, że wiki jest ciągle aktualizowana, bo przy takiej dystrybucji stare info może napsuć nerwów (dlatego najlepiej kierować się oficjalną instrukcją). Jedyne problemy, jakie miałem, to te wynikające z instalacji na maszynie wirtualnej. Tak to wszystko idzie gładko. Jak się wie, czego się chce, to i konfiguracja przebiega nieźle. Co do wyglądu, MATE wygląda prześlicznie! Jakbym na nowo odkrywał te środowisko. Może wgram Archa na właściwy sprzęt, ale się zobaczy jeszcze. Może akurat się zepsuje na amen, siedząc w wirtualce.
myk byle jak jako tako

Oczkins92

#57

Manjaro Mate 17.0.5 64 bit z zainstalowanym appletem dock (mam przyzwyczajenia z Windowsa)
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

robson75

#58
A dla mnie osobiście najlepszym DE jest oczywiście Manjaro Xfce.


Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

PomPom


Taki wygląd systemu na stacjonarce. Kiedyś może podmienię MATE na Plasmę, jak na laptopie podmienię kiedyś Plasmę na GNOME3.
myk byle jak jako tako

Zobacz najnowsze wiadomości na forum