Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Ikony w Unity / mysz w krusaderze

Zaczęty przez fojtek, Październik 21, 2013, 02:17:09 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

fojtek

1 Mam problem z estetyką ikony krusadera. Krusader-user konkretnie. Problem polega na konflikcie jej stylistyki z moim zmysłem estetycznym. Mówiąc wprost - mdli mnie jak na nią patrzę. Próbowałem zmienić ale bez względu na zestaw ikon ta jedna się nie zmienia. Są gotowe w standardowym hikolor (może nie specjalnie czytelne ale zawsze lepsze). Niestety nawet jak ustawię w.w. zestaw to i tak mam krusader-user :(



Większość programów odpalam właśnie z krusadera /nautiliusa (jako obsługę plików) więc z ikony korzystam b. często.



2 Od miesiąca posługuję się wyłącznie ljedną ręką (lewą). Poważnym problemem staje się zaznaczenie grupy plików (LPM + SHIFT to woltyżerka o kulach, klikanie PPM 20-30 razy to nieco męczące a stopy jeszcze mam nie wyrobione ;)  ). Z dawnych czasów pamiętam że jakiś program pozwalał na używanie LPM + SCROLL - czy jest taka opcja w krusaderze? Jak siię do niej dokopać?  

Zobacz najnowsze wiadomości na forum