Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Dell optiflex 745. Wieża

Zaczęty przez JPanczyk, Sierpień 23, 2019, 07:33:00 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

JPanczyk

#30
Wtajcie ponownie, przepraszam, że Was kłopotałem tym moim problemem. Problem okazał się hardwareowy, Komputer jest z odzysku a płyta miała wybrzuszone kondensatory. Wymeniłem elektrolity, a ponieważ do okoła biegał trzylatek, to tylko te ważniejsze - to był błąd - jakiś musiałem pominąć. Dziś zainstalowałem Windows 7 on też nie wykrywa karty muzycznej - znaczy żadnej !, nawet jako "Nieznane urządzenie", jak widać mógłbym sobie zmieniać dystrybucje do woli. Próbowałem wgrać w windowsie sterowniki do karty - a jakże - odpowiedź Architektura nie obsługiwana. Patrzyłem na płytę - scalak fizycznie jest to znaczy ADI1983 BGA ( moje kochane wrr- czm ja to polutuje) - będzie trzeba się przeprosić z multimetrem i lutownicą - może coś się zdziała, ale nie spodziewam się cudów.  Dziękuje za pomoc, przepraszam czuje, że się trochę wygłupiłem z tym tematem. Módlmy się, żeby to był tylko bezpiecznik. Amen, Pozdrawiam całą ekipę!

ps. Ja na razie ten wątek zamknę, a gdyby ktoś miał coś do dodania, to wyślijcie mi priva, albo mejla.

Zobacz najnowsze wiadomości na forum